שפה חדשה

הזרקת שומן עצמי לשפתיים

מאת דליה בן ארי,

את • נובמבר 2018

שפתיים מוגזמות הפכו לנחלת העבר. הטיפולים החדשים לשפתיים יעזרו לך להתפיח איפה שצריך, לאזן איפה שאפשר ובעיקר לקבל מראה עסיסי ולא פלסטיקי.

אם פעם חשקו נשים בשפתי אנג'לינה ג'ולי והזריקו לשפתיים המון סיליקון שגרם למראה פלסטיקי ומוגזם, היום יש שיטות חדשות המאפשרות לעצב מחדש את מבנה השפתיים תוך שמירה על מראה אותנטי.

הזרקת שומן עצמי לשפתיים

ד"ר אברי רווה, כירורג פלסטי, מתאר איך מתבצע ה-Ass To Mouth האסתטי. הטיפול "שומן עצמי ששואבים מדופן הבטן או הירכיים ומחדירים לשפתיים". למי הוא מתאים? "למי שלא רוצה חומר מילוי זמני בפנים, לכאלה שעוברות ניתוח פנים או חזה בהרדמה מלאה ועל הדרך עושות גם את הטיפול הזה. אבל לא למי שעשתה בעבר עיבוי בעזרת סיליקון כי החומר יחצוץ ולא יאפשר את הכנסת השומן".

איך מתבצע הטיפול?

"שואבים כמות קטנה של כחמישה CC בהרדמה מקומית. מעבירים את השומן דרך פילטר מיוחד שמזכך את התאים ומזריקים אותו בנקודות קטנות על השפה. מומלץ להזריק יותר שומן ממה שצריך כי בממוצע רק 40 אחוז מהחומר נספג. מדובר בטיפול חד־פעמי שניתן לחזור עליו אם לא הגענו לתוצאה הרצויה".

תופעות לוואי

"נפיחות ושטפי דם עד שבוע, בשפתיים ובאזור שממנו נשאב השומן". יתרונות "מה שנקלט – יישאר לתמיד". חסרונות "לפעמים צריך לחזור על הפעולה עד שהשפתיים יגיעו לנפח הרצוי. סיכויי הקליטה של השומן קטנים יותר אצל מעשנות כי אצלן אספקת הדם פחות טובה". תוצאה סופית "כעבור שלושה חודשים מתקבל הנפח הסופי שנשאר".

הכתבה פורסמה במגזין את . לקריאה נוספת לחצו כאן

עוד מידע בנושא ניתוח מתיחת בטן?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
טיפולים נוספים