לכל אחד יש תחליף

ד"ר אברי רווה מסביר על פיסול הסנטר באמצעות הזרקה או שתל

לורי שטטמאור,
GoStyle • יולי.2019

עולם הביוטי כבר לא מסתפק במוצרי איפור בעלי אפקט זמני בכל מה שקשור בטיפוח ומציע שלל הליכים שיספקו לכן תוצאות קבועות. את כל משחקי האיפור שלמדנו מסרטוני הטוטוריאלס הממכרים ביוטיוב אפשר להחליף בטכניקות קבועות יותר, כאלו שאמנם עשויות להכאיב לנו בכיס (וגם קצת בפנים), אבל מצד שני, גם לחסוך לנו הרבה מאד זמן התעסקות. ובואו, הקיץ הגיע ועדיף שנזיע כמה שפחות.

עיצוב הסנטר באמצעות הזרקה או שתל

כמו במקרה של עיצוב האף באמצעות קונטור, גם את הסנטר ניתן לעצב בעזרת איפור, שיאפשר לייצר אשליה אופטית של סנטר אלגנטי יותר. ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית, מסביר כי אידאל היופי שלנו נמדד על פי פרופורציות נכונות, והסנטר משחק תפקיד הרבה יותר גדול ממה שנדמה לנו. "באופן כללי, נפח הסנטר מקנה מראה אלגנטי יותר לפרופיל שלנו, בעיקר למי שהסנטר שלה נסוג".

יתרונות: "אם הולכים על שתל קבוע", מסביר ד"ר רווה, "הנפח נשאר באופן קבוע, הניתוח קל ומהיר יחסית, זמן ההחלמה קצר והצלקת נמצאת בחלל הפה, כך שלא רואים אותה ולא צריך להחליף את השתל כמו שנהוג בשתלי חזה". במקרה של חומצה היתרונות הן שהפרוצדורה לא מצריכה כמעט זמן החלמה. "אפשר לבצע אותה בדקות ספורות בלבד", הוא אומר.

חסרונות: "במקרה של שתל קבוע, מדובר קודם כל בניתוח – על כל המשתמע מכך", מבהיר ד"ר רווה. "זה אומר שצריך לתת לגוף את זמן ההחלמה הנחוץ, ושעלולים להופיע סיבוכים שיש לקחת בחשבון, כמו דימום, זיהום וחוסר תחושה זמני. במקרה של חומצה היאלורונית, החיסרון הוא שזמן הימצאות החומצה מוגבל וכן שלעיתים צריכים יותר ממזרק אחד כדי לקבל תוצאה טובה"

רמת המקצועיות הנדרשת: יש ללכת למומחה לכירורגיה פלסטית בלבד.

כמה זה יעלה לכן: טווח המחירים לשתל: 15,000-18,000; פיסול סנטר בעזרת חומצה עולה הרבה פחות ועומד על 2,200-4,500 ש"ח.

הכתבה פורסמה ב"Go Style"

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים