זריקת עידוד

חמש הזריקות הכי מבוקשות כיום בעולם האינסטגרם

דנרה וולט,
GoStyle • מרץ.2019

הביקוש לתמונת אינסטגרם המושלמת עולה אז ווי ספיק. במקום להשקיע שוב ושוב בפוטושופ, פעילות האינסטה הכבדות כבר למדו את השיטה – הזרקות. כך הן מבטיחות שהפנים יהיו "Photo Ready" כל הזמן וחוסכות עריכת יתר של התמונה. מהן ההזרקות הפופולריות ביותר של משתמשות הטינסטה? יצאנו לבדוק

מכל הדברים שנאמרו על האינסטגרם, נראה שכולנו נסכים שהוא בעיקר יוצר מציאות, מעביר תמונת מצב אידאלית, כזו שנכונה בדיוק לאותו הרגע. נו, אתן יודעות את זה – כולם רגועים, מאושרים, מאובזרים במותגים ובחברים, ואיכשהו גם תמיד בחו"ל בזמן שאנחנו תקועות עמוק בארץ. עם הזמן מודל היופי שניבט אלינו מהפיד הולך ומתרחק מאיתנו, ושום פילטר שבעולם לא מצליח להביא אותנו לתוצאות דומות. השפתיים של המצולמות תמיד בשרניות, המצח תמיד חלק, הגבות מורמות, קו הלסת חד והלחיים מלאות. קמטי חיוך בצידי הלחיים? זה פשוט לא קיים. באיזה פילטר הן משתמשות? האם כולן בעולם הזה מושלמות חוץ מאיתנו? אולי המצלמה שלנו פחות מוצלחת? איפה אנחנו בסיפור הזה? התשובה היא אחת: הזרקות.

"אנחנו הפילטר של האינסטוש, הריטלין של הדור הנוכחי", הסביר לנו ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית. "כדי להגיע לתוצאה נכונה ומחמיאה הכי חשוב זה להבין את מבנה הפנים ולהכיר את היתרונות והמגבלות, וזאת כדי לתאם ציפיות ולא להתאכזב. הגישה לא צריכה להיות תיקון פגמים, אלא אוגמנטציה, מיקסום, שדרוג של המראה".

ואיך יודעים איפה להפסיק?

"חשוב לבחור רופא אמין ולסמוך עליו שעוד זריקה אחת זה יהיה מוגזם, ייראה פלסטי ומזוייף. אנחנו רופאים, יש לנו אחריות כלפי המטופלות שלנו, והתפקיד שלנו זה לעשות סטופ כשצריך"

להוציא מזרקים ולרשום: אלה חמש הזריקות הכי מבוקשות כיום בעולם האינסטגרם

1. לשפתיים בשרניות

מזריקים כ-4 דקירות של חומצה היאלורונית בכל שפה. חשובה ההתאמה למבנה השפתיים האישי – בחירה לא נכונה של מיקום או כמות עשויה לבחור "שפתי ברווז" לא אטרקטיביות. את התוצאה רואים מיד, אך לעיתים יש נפיחות ואדמומיות שחולפת כעבור שבוע עד שבועיים (סייד אפקט אינסטגרמי: האודם בתמונה ייראה מדוייק וציורי).

2. למצח חלק

מזריקים בוטולינום טוקסין ("בוטוקס") במספר נקודות לפי מיקום השריר כדי להרפות את התנועה שיוצרת את קמטי ההבעה. את התוצאה רואים לאחר 7-10 ימים (סייד אפקט אינסטגרמי: הפנים נראות נינוחות ורגועות).

3. להרמת קצות הגבות

מזריקים בוטולינום טוקסין ב-3 נקודות בצידי העיניים לשיתוק השריר הטבעתי בטכניקה שתשפר את מיקום הגבות. לאחר כשבוע מתחילים לראות תוצאות (סייד אפקט אינסטגרמי: המבט עירני יותר, המייק-אפ לא קורס לתוך הקמטוטים).

4. לקו לסת חד

מחדירים חומצה היאלורונית באמצעות קנולה (מחט ארוכה וגמישה בעלת קצה כהה למזעור פציעת כלי דם). באמצעות המחט מפסלים את קו הלסת למראה מחודד/מרובע שמרים ומטשטש את הנפילה של העור. יש להמתין כשבועיים לקבלת התוצאה הסופית (סייד אפקט אינסטגרמי: מראה פנים מורם ופחות עייף. אה, ואפשר לוותר על שלב ההצללות המעצבן באיפור).

5. למילוי הלחיים

מומלץ להשתמש בחומצה היאלורונית שמתאימה בצמיגותה ובסמיכותה לשטחים גדולים יותר. לרוב דקירה אחת בחלק העליון של הלחי מאפשרת למלא ולפסל אותה. רואים את השינוי מיד בסיום, אך צריך לחכות שיעברו שטפי דם או בצקות, ואז להתרשם מהמראה הסופי (סייד אפקט אינסטגרמי: לוק צעיר ומלא חיים. כשנולדתן לא היו לכן לחיים חמודות וחיוניות כאלה).

טיפ: חשוב להגיע לביקורת כשבוע-שבועיים לאחר הטיפול. אם התוצאה לא מספקת, לרוב אפשר לחזק אותה ללא עלות.

הכתבה פורסמה ב"Go Style"

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים