איך היא עושה את זה?

איך היא עושה את זה?

מאת אהובית רבי־גולן,

GoStyle • אוקטובר 2018

ג'וליה רוברטס הגיעה לקדם את סרטה החדש בפסטיבל הסרטים בטורונטו והותירה את כולם המומים: היא נראית צעירה וקורנת יותר מכל בנות ה־51. ממה למען השם עשויה האישה הזו? להלן הממצאים של דר' אברי רווה

"הגבות שלה סימטריות יותר מבעבר. בעיניי זו גם תוצאה של בוטוקס מוקפד במינון מדויק יותר" (ד"ר רווה)

"הזרקות הבוטוקס להערכתי תמיד היו שם, וההוכחה לכך היא שנמנעו להם קמטי וקמטוטי הגיל, כי היא טיפלה בהם בזמן ובכמויות קטנות. להערכתי השנה טיפול הבוטוקס שעברה היה ממש בסמוך להופעתה בפסטיבל, והיא אף הגדילה מעט את הכמות באזור צידי העיניים, כי הן פתוחות יותר ומוארות יותר" (ד"ר רווה)

"אם נביט לעומק בקו הלסת שלה נבחין בעור שעבר הידוק ומיצוק של אולטרסאונד או גלי רדיו" (ד"ר רווה)

"לדעתי אזור השפתיים הוא האזור הכי פחות מטופל בפניה, אם כי היא ככל הנראה נעזרת בכל מיני טיפולים ממצקים מסביב לשפתיה" (ד"ר רווה)

איך מגיעים לתוצאה כזו? הטיפ המנצח  של ד"ר רווה:

"הטריק הוא לשמור באופן סיסטמטי על טיפוח עור הפנים. להקפיד ולטפל בכל קמט וקמט כאילו היה ציפורן סדוקה או גבה לא מעוצבת ממש כחלק בלתי נפרד משגרת הטיפוח היומיומית. זה, אגב, מה שעובד בלוק של רוברטס. הרי מעולם לא היינו עדים לשינוי דרסטי במראה שלה, היא תמיד נראית טוב – כי הסוד הוא בהקפדה. כאשר יש למטופל/ת תור קבוע כל שלושה או ארבעה חודשים לבוטוקס, להזרקות, למיצוק העור ולחידוש המרקם שלו, אין סיבה שלפתע פתאום יהיה שינוי דרמטי ומבהיל בפניו. הסוד הוא לשמר את המראה בכמויות מזעריות, לטפל ממוקד וקטן, מינימליסטי ונכון, וכך בעצם לשמר את הקיים ולשפר אותו אט אט"

הכתבה פורסמה ב-GoStyle . לקריאה נוספת לחצו כאן

עוד מידע בנושא ניתוח מתיחת בטן?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
טיפולים נוספים