בעין יפה בעידן המסיכה

בעין יפה בעידן המסיכה

הילה פלאח,
כל הזמן • 19.07.2020

התקופה האחרונה הביאה לחיינו שינויים קיצוניים, והמסכות הפכו לחלק בלתי נפרד מהפנים שלנו ♦ כיסוי רוב הפנים מנטרל את יכולת ההבעה באמצעות הפה, והעיניים הפכו להיות מקור התקשורת העיקרי שלנו אחד עם השני ♦ הטיפולים והפתרונות למראה עיניים פקוח לרווחה, צעיר ורענן

עפעפיים פקוחים לרווחה

אין ספק שמבט עיניים הפך בתקופת הקורונה להיות הבולט והחשוב ביותר בתקשורת בין אישית, כך ניתן לזהות את החיוך, המבוכה, העייפות או הכעס של מי שמולנו. ד"ר אברי רווה, מומחה בכירורגיה פלסטית, מסביר כי עפעפיים צנוחים לא אפשרי כמעט להסתיר, והם משווים לפנים מראה עייף ועצוב. בתקופה האחרונה בשל המשמעות המוגברת שיש לאזור העיניים, הולכת וגוברת גם הדרישה לניתוחי עפעפיים.

ניתוח הרמת עפעפיים – נועד להקנות מראה עיניים פתוחות, ערניות, ובכללי מבט רענן וצעיר. בבסיסו של ניתוח הרמת עפעפיים מקצרים את אותו עודף עור הגורם לנפילת עפעף ניכרת ומחזקים את האחיזה בינו לבין השריר. ניתוח הרמה נעשה כיום בהרדמה מקומית ולרוב אורך כשעה. נכון להיום, זוהי הדרך המוצלחת ביותר לשחזור קווי המתאר של העפעפיים העליונים והתחתונים.

פתרון טיפולי נוסף ללא ניתוח, מתאים לרוב במצבים קלים יותר, הוא הזרקת בוטוליניום טוקסין לשריר הטבעתי של העיניים.

בוטוליניום טוקסין הוא חומר רפואי, המשמש לכל מיני הליכים רפואיים ביניהם הרפיה מלאה של שרירים (יש שיאמרו לשתק את השריר), באמצעותה למנוע קמטוטים וקמטים נראים לעין על גבי העור ובמקרים אף למנוע מהקמט להיות בלתי הפיך. בהליך הפשוט של הזרקת החומר, נעשה רפיון של השרירים הנמצאים באזור צידי העיניים ובכך למעשה לפתוח ולהרים את חלקה הצידי של הגבה, כך מעלימים את "מראה ההאש פאפי" העייף/עצוב והעיניים מקבלות בולטות שוב כמו בזמנים שלפני נפילת העפעף.

הכתבה פורסמה באתר כל הזמן. להמשך קריאה לחצו כאן

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים