5 שאלות לא מצונזרות שתמיד שואלים אותי

5 שאלות לא מצונזרות שתמיד שואלים אותי

מאת ד"ר אברי רווה,
mako • 07.02.2019

אני, כירורג פלסטי: 5 שאלות לא מצונזרות שתמיד שואלים אותי

1. איזה סלבס אתה פוגש בעבודה?

גם כאלה שאתם רואים כל ערב בטלויזיה, וגם כאלה שנמצאים אצל כולם באינסטוש כמו לדוגמא נטלי דדון . אבל לגבי השאר אני ממש לא יכול לגלות, כי יש חסיון רפואי. אגב, הסלבס באים קבוע אחת לשלושה חודשים על מנת לשמר כל פעם משהו קטן. *ד"ר אברי רווה, 41, הוא מנתח פלסטי ומומחה בכירורגיה פלסטית

2. אתה רופא בכלל? איזו הכשרה יש לך?

מומחה בכירורגיה פלסטית הוא כירורג ורופא לכל דבר. למדתי רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים והתמחיתי 6 שנים בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי שערי צדק.

3. קרה שסירבת לטפל במישהו?

ברור ולא רק פעם אחת. קרה לי שמטופלת האמינה שאם היא רק תעבור הגדלת חזה, בעלה לא יתגרש ממנה. היא נשלחה הביתה ללא ניתוח. מבחינתי, כשהציפיה אינה תואמת את התוצאה שאני יכול לתת אז אני מתנצל מראש ואומר שלא נוכל לבצע את הניתוח.

4. אז רגע, איך זה שהאף שלך גדול?

אני חולה על האף שלי, הוא מהמם בעיני ואין לי כוונות לנתח אותו. מה שאני פחות אוהב זה את את הקמטים במצח, שאותם אני מעלים עם בוטוקס.

5. כמה כסף אתה עושה?

אנשים בטוחים שאני מרוויח המון, אבל מה שלא תמיד מבינים זה שלמרפאה לכירורגיה פלסטית יש הוצאות מאוד גדולות גם על שכירות, חדרי ניתוח, חומרים, פרסום ושיווק ועובדים. בסופו של יום יש לי משכורת קבועה של 5 ספרות, כמו של שכיר ותיק בהייטקיסט. לא מתלונן לרגע אבל ממש לא יכול לצאת לפנסיה היום (אגב, גם לא רוצה!)

פורסם ב-mako.

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים