בגיל 34 ניסיתי בוטוקס בפעם הראשונה

בגיל 34 ניסיתי בוטוקס בפעם הראשונה

נסיינית ערוץ הנשים,
mako • 29.07.2018

אחרי שהיא הבינה שהקמטים שלה לא ילכו וייעשו טובים יותר, ששלחנו את הנסיינית שלנו לאבד את בתולי הבוטוקס שלה. חשבון הבנק שלה ביקש מקלט בקנדה

אני בת 34 ואני בתולת בוטוקס. כלומר, הייתי. זה זמן מה שאני מבזבזת זמן יקר מול המראה ובוחנת באדיקות את הקמטים שפקדו לי את צדי הפה, המצח, הקמט המוטרד על יד העיניים ומתחלחלת. מנסה לבדוק אילו פרצופים אני צריכה לעשות כדי להשטיח קצת את הלוק הכללי ותוהה מתי הזדקנתי ככה.

הבעיה היא שעד עכשיו סירבתי לטפל בתופעה בגלל 3 סיבות עיקריות. הראשונה היא כי זה פאקינג יקר. כל מזרק עולה בממוצע 2000 שקלים והוא מספיק במקרה הטוב כדי לטפל רק בקמט אחד, מקסימום שניים. הבעיה השנייה היא כי זה התמכרות וכפועל יוצא אנחנו חוזרים לבעיה מספר אחת- זאת התמכרות מאוד יקרה.

הסיבה השלישית והחשובה ביותר נעוצה בעובדה שאני פוקדת המון את מסכי הטלוויזיה ולכן אם אני לא יכולה להיות סמוכה ובטוחה שהתוצאה תהיה משביעת רצון אה לה – "אני נראית צעירה ב-10 שנים אבל אף אחד לא מבין למה" אני לא באמת יכולה להפקיד את פרצופי היקר בידי אף רופא פלסטי. "קללת ה-HD" קוראים לזה. אם זה לא מושלם זה מתכוןלקטסטרופה.

ואז הגיע הצעה להתנסות במזרקי Bi -SOFT של חברת "אלפאמדיקס" שמקוטלגים על פי מידת הסמיכות שלהם ונועדו לספק את השליטה המדויקת וכמות החומר המוזרק בכל קמט וקמט ובכך התוצאה אמורה לספק מקסימום דיוק בתוצאות. תודו שזה נשמע די מבטיח.

נרגשת וטובת לבב (בערך, עדיין לא פתרנו את שתי הבעיות הראשונות) הגעתי למרפאתו של ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית, הנמצאת בכיכר המדינה בתל אביב שזה כבר סימן טוב. רופאים שיושבים בכיכר המדינה מרגיעים אותי כי זה אומר שהם עושים מספיק כסף כדי לשלם שכירות מה שאומר שהם כנראה טובים. אחרי שצולמתי במצלמה עם עדשה שכנראה נועדה לחקר החלל החיצון וזאת על מנת להבטיח שאצפה בזוועה המתחוללת בפני כמה שיותר מקרוב, התיישבנו לשיחת ה"מה מפריע לך".

"ובכן ד"ר", פתחתי בדרמטיות, הקמטים בצדי האף הורגים אותי, וגם הקמט הכועס במרכז העיניים", השבתי. ד"ר רווה כמובן, עם עין של מנתח פלסטי ואישיות פרפקציוניסטית להחריד הצביע על עוד תיקונים קטנטנים שאפשר לבצע "על הדרך" כמו החיוך היותר מידי רחב שלי שחושף חניכיים של ג'ירפה ("גאמי סמייל" בעגה המקצועית) וזוויות הפה שלי שנוטות מטה (טוב זה כי אני פולנייה מהבית).

"את לא צריכה בוטוקס!", הוא קבע. "רק חומצה היאלורונית כדי למלא את הקמטים שמפריעים לך". בגלל שהבחירה הייתה בין להגיד לו שבאתי מוכנה נפשית לטיפול רק בשני קמטים לבין הידיעה הברורה שמעטה והלאה אני אעמוד מול המראה ואתמקד גם באילו הנוספים שהוא הצביע עליהם, הסכמתי לעשות אוברול כללי לכל הקמטים באשר הם.

התיישבתי על מיטת הטיפולים והתכוננתי לגרוע מכל שמשום מה לא הגיע. בסרטים זה נראה כמו עינוי סיני אבל הדקירות לא היו כואבות במיוחד והזרקת החומר תוך כדי חיטוט בקמטים לא היו מהאירועים הקשים והדרמטיים שחוויתי, מקסימום אי נוחות קלה.

ד"ר רווה קיפץ לפני בעליצות מינימום הוא הפיה הטובה מסינדרלה שבאה להפוך את המשרתת לנסיכה, והזריק את החומר שמכיל בנוסף לחומצה היאלורונית גם מניטול המונע את פעילותם של הרדיקלים החופשיים ותוספת לידוקאין לאילחוש.

בנגיעות קטנטנות הוא מילא את הקמטים שכל כך הפריעו לי. כשסיים ממש חיכיתי שסנדרה רינגלר תיכנס עם מראה מכוסה בווילון ותצרח בחדווה: "מוכנה למהפך"?

ואכן, לפני ניצבה סינדרלה. אותה אחת בדיוק רק בלי כל מה שהפריע לה. היופי בהזרקות מקצועיות הוא שאף אחד לא יודע שהזרקת אבל משהו שונה ואי אפשר להצביע בדיוק על מה. ולראייה, כשחזרתי הביתה בן זוגי לא הבין מה בדיוק שיניתי אבל אני ידעתי בלב וההרגשה שלי היא זו שקובעת.

בגלל שהטיפול מחזיק בין חצי שנה לשמונה חודשים, לא פתרתי את 2 הבעיות הראשונות (שלא לומר, החמרתי את המצב) אבל פתרתי את האחרונה. קמטי ההבעה עדיין ישנם אבל הם מוחלקים ונעימים ולא עמוקים כמו שהיו ולכל אזור הוזרקה כמות אחרת של חומר כך שהתוצאה הסופית נראית טבעית לגמרי, ולסיכום ניתן למסור לחשבון הבנק שלי: "יוסטון וי דפנטלי הב אה פרובלם".

עלות הטיפול במרפאה של ד"ר רווה: מחיר מזרק סטילאג' נע בין 1900-2200 שקלים. בוטוקס עבור גאמי סמייל – אזור אחד נע בין 900-1100 שקלים.

הכתבה פורסמה ב-mako. לקריאה נוספת לחצו כאן

עוד מידע בנושא ניתוח מתיחת בטן?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
טיפולים נוספים