בעקבות הקאמבק של רנה: 5 קטנות על הטיפולים האסתטיים של השחקנית

בעקבות הקאמבק של רנה: 5 קטנות על הטיפולים האסתטיים של השחקנית

מאת ד"ר אברי רווה,
mako • 03.06.2019

1. שקוף שזה בוטוקס:

"יש להניח שרנה יודעת דבר או שניים על טיפול בקמטי הבעה במצח, בין הגבות ובצדי העיניים. בוטוקס מחליש באופן זמני את השרירים שיוצרים את הקמטים, ולכן מומלץ להתחיל להזריק, כשעוד לא נוצרו הקמטים העמוקים, משום שאין ביכולתו להעלימם או למלאם"

2. שפתיים בשרניות דומיננטיות:

"אין ספק שהשפתיים של רנה בשנים האחרונות התמלאו. זהו תהליך הפוך לתהליך הטבעי של כל אדם, וניתן להשיגו על ידי זריקות מילוי ועיצוב שפתיים. על ידי חומצה היאלרונית – הטיפול הפופולרי ביותר. טיפול מהיר וקל שנותן תוצאה מידית ומראה טבעי".

3. למראה סימטרי: עיצוב האף

"ההשערה היא כי רנה עשתה ניתוח אף. הרצון, יש להניח, היה לאזן את האי סימטריה בפנים, לכן הצרה את האף ועיצבה את הנחיריים מה שעידן את הפנים ונתן מראה ארוך וצר יותר".

4. מראה ההפתעה: שינוי הגבות והעפעפיים

את מראה העיניים הנפוחות עם שקיות ועודפי עור, החליף מראה סקסי עם מראה עיניים פתוח ורענן. זה קרה באמצעות ניתוח להרמת עפעפיים עליונים, הורדת שומן בעפעפיים תחתונים והרמת גבות. פעולות אלה העניקו לשליש העליון של הפנים שלה מראה צעיר כמו שהוא נראה כיום.

5. פנים מתוחות יתר על המידה? מיני פייס ליפט

"השינוי הקיצוני שעברו פניה נוצר ככל הנראה מניתוח מיני מתיחת פנים, ניתוח שנועד לשלב שבו ניכרים סימני ההזדקנות. השינוי הדרמטי ניכר באזורי קו הלסת והצוואר. הניתוח מתאים כאשר ניכרים סימני הגיל על הפנים והצוואר", מסביר ד"ר אברי רווה מומחה לכירורגיה פלסטית.

פורסם ב-mako.

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים