דבר המומחה: 5 שינויים שעברה קלואי קרדשיאן לאחרונה

דבר המומחה: 5 שינויים שעברה קלואי קרדשיאן לאחרונה

מאת ד"ר אברי רווה,
mako • 26.05.2020

הדגשת לחיים

ד"ר אברי רווה, כירורג פלסטי, יודע דבר או שניים על שינויים אסתטיים. ביקשנו ממנו לנתח את הפרצוף "החדש" של מיס קרדשיאן. "ניכר כי עברה הסרת שומן מהלחי buccal fat pad. דרך חתך זעיר בלחי הפנימית (הטיפול מתבצע בהרדמה מקומית ועבודה בחלל הפה). עוד הדגישה את הלחי הצידית העליונה והפחיתה מהמרכזית התחתונה".

מילוי קו הלסת

קלואי התיישבה בכסא המטפל ולא קמה עד שגם עברה את ההליך הבא. "מילוי קו לסת והדגשתו על ידי חומצה היאלורונית. נשים נוטות לבקש טיפול זה משום שקו לסת חזק משדר עוצמה וצעירות", מסביר ד"ר רווה. נשמע לנו כמו משהו שגברת קלואי תרצה לעצמה.

מיצוק העור

"מיצוק עור בלייזר הוא נושא חם בהוליווד. מה שגורם לעור להתמצק זו 'טראומה' לרקמה העמוקה, דבר זה גורם ליצירת קולגן והצטלקות טובה של הרקמה הפנימית שמיד לאחר מכן מתכווצת ונהיית ממוצקת. טיפול קצר יחסית עם מעט מאוד זמן החלמה ובחלק מהטיפולים אפילו אין זמן החלמה כלל".

הזרקת בוטוקס

וכמובן איך אפשר בלי בוטוקס שזה קצת כמו לשתות שייק ירוק על הבוקר עבור בנות משפחת קרדישאן. בגיל 36, קלואי מתחזקת פנים נטולות כל קשר לקמט. ניתן לה בהחלט קרדיט גם על גנטיקה משובחת, טיפולי פנים טובים וגם עזרת מזרק חביב, אחת לשלושה חודשים, לפי הוראת הרופא.

מאופרת בקפידה ומרוטשת במלואה

אחרי כל טיפול שיהיה, תסמכו על בנות קרדשיאן שהן לא תצאנה לשירותים ללא מסות של איפור. בתמונה הזו ניכר כי המאפרת עבדה על פניה והעניקה קונטור במקומות הנכונים, ומיד אחריה הצטרף המעצב הגרפי שנתן עבודת ריטוש נהדרת. רוצים עוד? הקליקו מטה לעוד אחת שעברה דרך אצל הרופא המקומי

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים