5 טיפולי האסתטיקה הכי פופולאריים באינסטגרם

5 טיפולי האסתטיקה הכי פופולאריים באינסטגרם

mako • 25.09.2020

גבות מורמות – עיני שועל FOXEYES

הטרנד שהחלה קנדל ג'נר בחסות בלה חדיד, כבש את הרשתות. גבות מורמות מקנות מראה פקוח ועירני, צעיר ורענן. ועל כן הרמת גבות הפכה לטיפול פופולרי ומבוקש. הטיפול: הרמת הגבה באופן שמרני ללא ניתוח וללא צלקת, בעזרת חוטים נספגים ובשילוב הזרקת בוטוקס. אומר לנו ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית.

שפתיים מעוצבות

שפתיים חושניות הן ה-דבר באינסטגרם, והדרך למרפאות הייתה מהירה. העיצוב הטרנדי: בין השפה התחתונה לעליונה קיים יחס מסוים בו השפה העליונה בולטת בכ-2 מ"מ מהתחתונה. בקו השפה יש להדגיש את ה-V שמתקבל מחיבור פסגות השפה העליונה המטשטש עם השנים. זאתבעזרת מזרק מבוסס חומצה היאלורונית. התוצאה נשמרת ל-6-9 חודשים.

עצמות לחיים גבוהות

עצמות לחיים גבוהות הפכו לטרנד שהחל בהוליווד בשנים האחרונות, והן משוות לפנים מראה נשי וסקסי שכובש את האינסטוש. הטיפול: הזרקת חומצה הילארונית או חומר מילוי המבוסס על סידן. התוצאות נראות לעין כשבועיים עד שהחומר מתמקם ונשמרות לתקופה של כשנה ואף יותר.

קו לסת חד

המראה המחודד והמודגש של קו הלסת מאפשר לנצל את מגוון זוויות הצילום האפשרויות. הטיפול: הזרקת חומצה הילארונית המתאימה בצמיגותה וסמיכותה לשטחים קשיחים יותר או חומר מילוי המבוסס על סידן וקלציום. התוצאה נראית מיד אך כדאי להמתין שבועיים לתוצאה סופית. התוצאה נשמרת בהתאם לחומר: מ-10 חודשים ועד 3 שנים.

פיסול אף

מיקומו של האף במרכז הפנים הופך אותו לאיבר החשוב שמשפיע על נראות כל תמונה, מכאן צמחה הפופולריות של פיסול אף ללא ניתוח. מדובר בהזרקת חומצה היאלורונית שמאפשרת ליצור את צורת האף הרצויה ללא התערבות פולשנית/תקופת החלמה ארוכה/דימומים. התוצאה נשמרת לזמן ממושך, וניתנת לשינוי.

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים