ניתוח הרמת חזה – ד"ר אברי רווה מתארח במילון היופי

ניתוח הרמת חזה - ד"ר אברי רווה מתארח במילון היופי

מילון היופי,
רשת 13 • 16.1.2021

מטופלים שבוחרים לעבור ניתוחים פלסטיים לרוב עושים זאת מתוך רצון או צורך בשיפור ההופעה החיצונית. חלק מאותם ניתוחים כבר הפכו לטרנדים לוהטים. ד"ר אברי רווה מומחה בכירורגיה פלסטית מספר על ניתוח להרמת חזה.

למה נשים מרימות חזה?

בדרך כלל נשים מרימות חזה בשביל עצמן ולא בשביל בן זוגן. אמנם אפשר לארוז את החזה יפה בתוך החזייה, אבל כמסירים את החזייה הדברים לא תמיד מסתדרים… ניתוח הרמת חזה נותן הרבה חופש והוא משחרר אותנו מהמחשבה איך החזה נראה עם חולצה, בבגד ים, בשכיבה על הצד…
ניתוח הרמת חזה תפס פופולאריות נוספת בעקבות טרנד הוצאת השתלים. כשמוציאים את השתלים השדיים מתרוקנים ויש צורך להוסיף קצת נפח. ניתן למלא בשומן עצמי, אבל כדי שהחזה יעמוד ויהיה עגול ויפה, צריך לעשות הרמה. בתהליך זה אנחנו מסירים קצת מעודפי העור כדי לסדר ולמצק את מעטפת החזה.

מאיזה גיל ניתן לעבור ניתוח הרמת חזה?

מומלץ לבצע את ההליך אחרי סיום תוכנית הילודה. יחד עם זאת יש נשים שהשדיים שלהן מלכתחילה נפולים. במקרים כאלה יבוצע ההליך גם בגילאים צעירים יותר, אפילו לבנות 19-20.

יש הרבה סוגי הרמות, למשל הרמה של העטרה בלבד, הרמה שמכווצת את הקוטב התחתון והרמה שממלאת את הקוטב העליון.

במקרה של הוצאת שתלים, מסדרים את הרקמה ומקטינים את המעטפת החיצונית של העור כדי למצק את השד ולהעמיד אותו בצורה יפה. במקרה שיש שומן עודף במקומות שונים בגוף כמו בישבן, בבטן או במותן, ניתן לשאוב והזריק לחזה כדי למלא אותו.

עישון והרמת חזה

ההליך מתאים לנשים שאינם מעשנות. במהלך הניתוח אספקת הדם נפגעת ומי שאספקת הדם שלה מראש לא טובה בגלל העישון מסתכנת בבעיות החלמה, צלקות ואף נמק.

החלמה

ההחלמה מניתוח הרמת חזה יחסית קלה, לרוב אורכת בין שבוע ל-10 ימים. בנוסף, יש ללבוש חזיית החלמה במשך חודש. בשורה התחתונה מדובר באחד מהניתוחים עם רמת מרוצות הכי גבוהה. אז תרימו!!

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים