ניתוח הרמת עפעפיים – ד"ר אברי רווה מתארח במילון היופי

ד"ר אברי רווה משוחח על ניתוח הרמת עפעפיים

מילון היופי,
רשת 13 • 19.12.2020

ניתוח הרמת עפעפיים שנחשב לניתוח פשוט וזמן החלמה קצר, עשוי להעניק לפנינו מראה צעיר בצורה משמעותית. לא פלא שההליך הזה נחשב לפופולרי במיוחד בקרב כוכבי וכוכבות הוליווד שאימצו אותו בחום.

ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית הגיע לאולפן כדי לפתוח את כל סודות היופי של המפורסמים. ניתוח עפעפיים פופולרי הן אצל נשים והן אצל גברים, זמן ההחלמה קצר ומהיר והתוצאות מעולות ונשארות לאורך זמן.

ניתוח עפעפיים יכול לטפל הן בעפעף התחתון – השקיות שיש לנו מתחת לעיניים, והן בעפעף העליון – עודפי העור. בניתוח נפתרים מעודפי העור, מטפלים במראה הישנוני והעצוב, מהשקיות מתחת לעיניים ומהקושי להתאפר. השקיות מתחת לעיניים יכולות להופיע גם בגילאים הצעירים בשל גנטיקה. לכן ניתוח עפעפיים תחתונים מיועד גם לגילאים אלו.

זמן ההחלמה כשבוע ימים. בעפעף העליון יש תפר. בעפעפיים התחתונים לרוב אין תפרים, מכיוון שהחתך שנעשה מתוך העין, מתוך העפעף כך שלא ניתן לראות צלקת חיצונית. בגילאים יותר מבוגרים יש יותר עודפי עור שצריך להעלים. במקרה כזה תיווצר צלקת דקיקה בקצה של העפעף שכמעט ולא נראית. ניתן לחזור לעבודה עוד לפני תום שבוע ימים, עם משקפי שמש, כל עוד העבודה אינה פרונטלית.

היתרונות הבריאותיים בניתוח עפעפיים

עפעפיים עלולים להסתיר לנו את הראיה, לכן ניתוחים אלו מכוסים ע"י הביטוחים הרפואי.

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים