הוצאת שתלים, מתיחת פנים והצרת היקפים: הניתוחים הפלסטיים של הכוכבות

הוצאת שתלים, מתיחת פנים והצרת היקפים: הניתוחים הפלסטיים של הכוכבות

מלי זיידמן,
פנאי פלוס • 10.07.2020

נטלי דדון הוציאה את שתלי הסיליקון (פעמיים), רותי ברודו ראתה את עצמה על המסך ומיהרה לעשות מתיחת פנים ועדי בוזגלו, אשתו של כוכב "הישרדות" אסי בוזגלו, עשתה סדרת ניתוחים בכל הגוף. הכוכבות שעברו תחת סכין המנתחים – וכמה זה היה עולה לכם

הפציינטית: רותי ברודו, אחת הנשים הכי אהובות בטלוויזיה, השופטת מ־MKR שמחזיקה חזות קשוחה ולב ממרגרינה. אפשר היה לחשוב של"יפה והנכונה" שלנו לשנת 2019, חביבת הקהל והאישה שחולשת על רשת המסעדות והמעדנייות R2M לא אכפת מהמראה החיצוני שלה, אבל זה לגמרי לא נכון. ברודו, שהפכה בשנתיים האחרונות לטאלנט טלוויזיוני, ראתה על המסך מה שלא ראתה במציאות, והחליטה לעשות מעשה. "עשיתי פייס ליפט בגלל השיט הזה". ציטוט מדויק.

הפרוצדורה: מיני פייס ליפט אצל ד"ר אברי רווה. מתיחת הפנים של 2020 היא כבר לא מה שהייתה לפני עשור. פעם היו מרימים את העור ומותחים אותו, מה שיצר מראה לא טבעי, וגם לא החזיק הרבה שנים. היום בשביל לקבל מראה טבעי עובדים על הרקמה שמתחת לעור, מסירים שומן וגם עור ומחקים את הזוויות הטבעיות של הפנים שהיו לנו לפני שהזדקנו. הצלקות נותרות בקו השיער ומאחורי האפרכסת. לעומת ההזרקות, יש דברים שהפייס ליפט לא פותר, כמו החזרת נפחים שאבדו, שפתיים ושקעי עיניים וגם יש להביא בחשבון את הסיבוכים בניתוח כזה, תהליך החלמה והפסד ימי עבודה. רותי לא חשבה שתעשה זאת. ב־2019 ב"את" אמרה: כל הניתוחים וההזרקות זה לא עוזר, זה רק נראה יותר פתטי… יש נזקי זמן ששום דבר לא עוזר להם, אז אני מנסה פשוט לקבל את זה, להיראות גברית יותר. גברים מבוגרים מתקבלים יותר בקלות אז אמרתי 'יאללה', אני אלך על המראה הגברי. אצלי – זה מה שעובד".

מה הוביל לרגע הזה: "לא רציתי להופיע בטלוויזיה", סיפרה ברודו אצל גלית ואילנית אחרי שעברה את הניתוח "לא יכולתי להסתכל על עצמי, זה היה מזעזע. עשיתי מתיחת פנים בגלל זה. את רואה את עצמך במראה וחושבת שהכול סבבה, ואז מישהו מצלם אותך ואת אומרת שזאת תמונה גרועה, אין מצב. רק כשאת רואה את עצמך על המסך את מבינה שאלה החיים ועם זה צריך להתמודד, זה לא פשוט. הייתי רזה וכוסית עם שיער ארוך, נחשבתי לכוסית אני חושבת, ואז יום אחד זה משתנה ואתה אומר "וואלה אני מקבלת את זה בזרועות פתוחות. אבל זה לא באמת. זה לא כיף".

רגע אחרי: החלמה מניתוח כזה היא לא פשוטה. החודש הראשון מלא בסימנים כחולים, אודם, א־סימטריה קשה (כשצד אחד מתנפח יותר מהצד השני) וכאבים עזים. ברודו כבר עברה את זה ועכשיו היא נהנית מהתוצאות ועפה עליהן, אבל כשרצינו לראיין אותה לכתבה זו, הודיעו לנו מפמלייתה, שהיא כרגע בהקפאת ראיונות בעניין.

הכתבה פורסמה בפנאי פלוס. להמשך קריאה לחצו כאן

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים