תחקיר: המילויים, הזריקות והסלבס שממש מגזימות

תחקיר: המילויים, הזריקות והסלבס שממש מגזימות

מרינה קיגל,
פנאי פלוס • 13.07.2018

גלית גוטמן עושה הזרקות אסטתיות, נעמה קסרי מזריקה מגיל 27 ומעיין אשכנזי גאה שמימנה לעצמה ניתוחים פלסטיים. הזרקות, מילויים, חומצות ועיבויים הם רק חלק מההתערבויות האסתטיות שהסלבס מקפידות עליהם ממש כמו מני-פדי. מגזין "פנאי פלוס" אסף את כל הסלבס שנמצאים במרוץ (המפרך) אחר מעיין הנעורים. קבלו אותם

"המטופלות שלי מאוד אלגנטיות, הן משלמות לא מעט כסף ולא רוצות להיחשף", מספר ד"ר אברי רווה, מומחה בכירורגיה פלסטית ומנהל מרפאת בוטיק בסמוך לכיכר המדינה. "הן לא מעוניינות שידעו שהן עשו משהו עם הפנים שלהן, כי מה שתופס עכשיו באמת זה מראה טבעי. גם קייט מידלטון, למשל, עושה הזרקות וחומרי מילוי, אבל זה נראה מאוד עדין. בין הלקוחות שלי יש כמה מגישות טלוויזיה מאוד מוכרות, הן צריכות להיראות טוב מאוד כל הזמן, וגם שלא ייראו שונה מאוד מאיך שנראו לפני כן, וזה אומר שצריך לעשות עבודה מאוד עדינה ומינימליסטית, שתתפרש כמראה רענן יותר. אני לא עושה שפתיים ותחת של קרדשיאן וחזה של סמנתה פוקס, אבל קיימות גם עבודות כאלה כמובן".

זה נובע מחוסר ביטחון, לדעתך? או מרצון להישאר כמה שיותר זמן על המסך?

"לדעתי, הרצון הזה לשמור על מראה צעיר לא מגיע אצל נשים בתקשורת מחוסר ביטחון. כל אחת מהן רוצה להגיע למצב האופטימלי עבורה ולהיראות הכי טוב. אם, למשל, זה דורש הזרקה של חומצה היאלורונית בלחיים, היא תעשה את זה. עם זאת, קיים כמובן גם הפקטור של התחרות. קרה כבר כמה פעמים שלקוחות שלי התקשרו אליי בשעות מוזרות ושאלו מה אני יכול לעשות בשבילן כדי שייראו כמו הקולגה מהערוץ המתחרה".

מה הפער בגילים בין נשים מהשורה שפונות אליך לטיפול לבין נשים שמופיעות על המסך?

"להבדיל מנשים 'רגילות', שמתחילות לטפל בנושא של קמטים ורענון העור לא לפני גיל 35 , שחקניות, מגישות, דוגמניות ונשים שמופיעות בטלוויזיה וקולנוע מתחילות להגיע אליי כבר בגיל 27-25. הן מגיעות כדי להדגיש את הסנטר, עצמות הלחיים וקו הלסת, להחליש את הקמט 'הכועס' על המצח, לפעמים לעבות קצת שפתיים. אני מאמין שזה קורה בגלל הדיסוננס שנוצר אצלן בין המראה הטלוויזיוני לחיים האמיתיים. בטלוויזיה הן מצולמות בתאורה מחמיאה, מאופרות למשעי, נראות מעולה, ואז פתאום הן רואות את עצמן ללא איפור במראה של האוטו או של המעלית ומזדעזעות – עד כדי כך ההבדל הוא מהותי, וזה מה שמניע אותן להגיע אליי. בנוסף לכך, נשים מפורסמות מקפידות יותר על שגרת הטיפולים. הן לא מחכות לאירוע מיוחד כדי למלא קמט – הן עושות זאת קבוע, זה רשום להן ביומן, כמו תור למניקור־פדיקור".

על אף טענתה של עינב שאין בהכרח משקל למראה של הדמויות בליהוק לריאליטי, מתמודדות רבות מרגישות צורך לשפץ את עצמן לפני שהן מככבות על המסך, ואף מבצעות הליכים קיצוניים יותר משחקניות או מגישות. "יש לא מעט כוכבות ריאליטי שמגיעות אליי ומבקשות ממני להכניס להן שתל של 400cc, אבל אני מסרב", חושף ד"ר רווה. "אני לא ארשה לעצמי שמישהי תסתובב עם מראה לא טבעי, בין אם זה שפתיים או שדיים, שאני אחראי עליו. זה כרטיס הביקור שלי. כמעט כל כוכבת ריאליטי חושבת שאם היא תגדיל את החזה זה יעזור לה. אנשים שחושבים שהתבלטות בצורה כזאת תביא להם את התהילה הם מסוג האנשים שהולכים לריאליטי כדי להתפרסם – הם רוצים את זה מהר, וכמובן, כשמישהו רוצה שמשהו יקרה מהר, שום דבר לא מובטח לו".

הכתבה פורסמה בפנאי פלוס. לקריאה נוספת לחצו כאן

עוד מידע בנושא ניתוח מתיחת בטן?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
טיפולים נוספים