עושים ניתוח פלסטי במוזיאון תל אביב

תערוכת מפגש בין מדע ואמנות במוזיאון תל אביב

שמונה צלמי אמנות ישראליים מובילים מתעדים רגעים מעבודתם וחייהם של רופאים פלסטיקאים.

בין התאריכים 12-11 בנובמבר 2018 הוצגו במוזיאון תל אביב פרויקט צילומים יוצא דופן שיציג לקהל הרחב את "מאחורי הקלעים" של עבודת הרופאים הפלסטיקאים.

שמונה צלמים מובילים תיעדו רגעים בחייהם של 18 רופאים בעבודתם ובחייהם הפרטיים: דניאל צ׳צ׳יק, מיכל חלבין, מתן כץ, קטיה בורינדין, פאבל וולברג, אנג׳ליקה שר, אבישג שאר ישוב ומיכאל ליאני.

הפרויקט "מפגש של מדע ואמנות" ממחיש את עולמם המורכב של הרופאים המנתחים הפלסטיים והכירורגיים ומספק הצצה לעולמם המקצועי והאישי דרך עדשת המצלמה, בעין רגישה ואמנותית.

הצילומים חושפים צדדים שונים ומגוונים בעבודתם המורכת של הרופאים – המנתחים הפלסטיים. הצד האישי והמקצועי שמתערבבים זה בזה ויחד עם אמנות ואסתטיקה יוצרים את הייחוד והמורכבות של עבודת הרופא.

לא רואים את כל המנתחים בצילומים, לא כולם צולמו בחדרי ניתוח, כל סיפור נוצר מחיבור של הרופא והצלם, דבר אשר גיבש צילומים מרגשים המשלבים מדע ואמנות.

הרופאים המנתחים שהשתתפו בפרויקט הם: פרופ' אייל ויקלר, ד"ר נמרוד פרבר, ד"ר אלדד מור, ד"ר אואנה מאייר, ד"ר יואב אברהמי, ד"ר יואב גרונוביץ, ד"ר אסף אולשינקה, פרופ' אלדד זילברשטיין, ד"ר הראל מרכוס, ד"ר אלכס לבנברג, ד"ר אורן ויסמן, אמיר זליגובסקי, ד"ר בני מייליק, ד"ר רווה אברי, ד"ר אריאל טיסונה, ד"ר טנצר רון, ד"ר ג'קי גוברין וד"ר יורם וולף.

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים