הציצים יוצאים לחופשי

הציצים יוצאים לחופשי

מאת עדי רשף,
לאישה • 14.8.2018

נשים בכל המידות בוחרות לוותר על חזייה

יותר ויותר נשים מצפצפות על הכללים הבלתי כתובים ויוצאות לעבודה, לקניון, וסתם לרחוב – ללא חזייה. למה הן החליטו לוותר עליה ומה יש לציבור להגיד? יצאנו לבדוק.

עד היום חשבת שהפריווילגיה להסתובב בלי חזייה שמורה לבעלות חזה קטן, כזה שחולצה מעט רפויה מטשטשת ביעילות, מתברר שטעית. הפייסבוק לא משקר: נשים בכל מידת חזה בוחרות היום לוותר על חזייה לטובת הנוחות האישית, ומדובר בטרנד שהולך וצובר תאוצה. פוסטים על שחרור מחזייה מקבלים מאות תגובות מנשים שאימצו את הרעיון. האם זה באמת נוח יותר, מה אומרים הרופאים?

מה כן גורם לנפילת השדיים?

ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית ובעלים של קליניקה לטיפולי אסתטיקה, מסביר כי החזייה היא לאו דווקא אויבת העם: "שרירי החזה לא יכולים להרים את השדיים כי הם נמצאים מאחורי רקמת השד. זה כמו ששרירי בטן לא ירימו בטן שנופלת, כי הם נמצאים הרבה מאחוריה. כשהשדיים גדולים ועדיין עומדים, חזייה דווקא יכולה לעזור למנוע את הנפילה. כל מה שנוגד את כוח הכבידה מועיל. זה הגיוני מבחינה פיזיקלית".

אז בעצם אתה ממליץ ללכת עם חזייה?

"מי שם על המלצות כאלה? מי שבא לה בלי, שתלך בלי. אם מישהי רוצה לשמר את המיקום של השד, שתלך עם. זה תלוי גם בגודל, כי מי שיש לה קאפ B, הסיכוי שהשד שלה ייפול שואף לאפס".

הכתבה פורסמה ב-לאישה . לקריאה נוספת לחצו כאן

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים