עובדות מפתיעות על טיפולי הזרקות

עובדות מפתיעות על טיפולי הזרקות

עדי רשף,
לאישה • 11.03.2019

מזריקה סדרתית? מתחזקת מידי פעם? שוקלת להתחיל? תופתעי לגלות שיש לנו מה לחדש לך. פנינו למומחים וחזרנו עם עובדות שיסייעו לך להתנהל נכון בעולם ההזרקות.

אפשר להגדיל את החזה באמצעות זריקות (ולא להילחץ מידיעות על שתלים מזיקים)

שתלי סיליקון להגדלת החזה מואשמים מידי פעם בגרימת תחלואים כאלה ואחרים, ואחת לתקופה מתפרסם מחקר הקושר ביניהם ובין שלל תופעות ומחלות, חלקן קשות. אחת מהן היא ALCL, סוג של לימפומה, ועל סמך מחקר שמצא קשר סטטיסטי בין שתלים מסוג מסויים ובין המחלה, החליטו לאחרונה בארגון הבריאות הצרפתי לאסור את השימוש בשתלים החשודים. "הסטטיסטיקה לא תמיד מובהקת וקשה לדעת מה באמת גרם למחלה", מסביר ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית ובעלים של קליניקה לטיפולי אסתטיקה, "אבל בכל פעם שעולה משהו לכותרות, מחליטים לכסח את הגורם הספציפי, בלי שיש מידע רפואי ניכר. עם זאת, ההנחיה הגורפת בכל העולם היא להוציא שתלים למטופלות באופן יזום, היות שהסיכון מאד נמוך ואין סיבה לבהלה".

כדאי לדעת שמי שנרתעת מהכנסת שתלים לגופה יכולה לשקול פתרון אחר: הזרקת שומן עצמי לאזור החזה. "הזרקת שומן עצמי חוסכת את הסכנות הבריאותיות והאסתטיות הכרוכות בהכנסת שתלים. אני מציע את האפשרות הזו בדרך כלל לנשים שכבר עברו הגדלה עם שתלים ורוצות להוציא אותם, ולא כפתרון ראשוני, כי רוב המטופלות החדשות רגילות למראה של הגדלה עם שתל ורוצות שדיים עומדים, עם נפח בחלק העליון. בהזרקת שומן עצמי המבנה של השד לא משתנה, מה שמשתנה זה הנפח. אם את אוהבת את השדיים שלך, את תאהבי גם את התוצאה אחירי ההזרקה".

הכתבה פורסמה ב"לאישה"

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים