גם הלחי השנייה

עצמות לחיים גבוהות וחטובות כמו של קים קרדשיאן

מאת רותי קינן,

זמנים מודרנים • 02.12.2018

עצמות לחיים גבוהות וחטובות כמו של קים קרדשיאן? כל אחת יכולה! מניתוחים והזרקות ועד איפור מתוחכם – כל מה שיגרום לך להיראות נפלא בצילומי הסלפי ובכלל

אופציה הניתוחית

ניתוח הרמת פנים כללי מתאים בעיקר למי שמעוניינת לשפר את מראה כל הפנים, ולא רק הלחיים. "הניתוח מטפל בכל מסגרת הפנים, ולכן מעצב מחדש גם את הלחיים ומיקומן. במהלכו ניתן לטפל גם בעצם הלחי ובשקעים שבלחיים באמצעות חומרי מילוי", אומר ד"ר אברי רווה, מומחה בכירורגיה פלסטית.

אופציה ניתוחית נוספת היא החדרת שתלי סיליקון ללחיים. "השתל מוחדר בין העצם לרקמה המכסה עליה", מסביר ד"ר רווה. "היתרון הוא שהשתל, העשוי מסיליקון קשיח ולא נוזלי, כמו שתלי השדיים, נשאר לתמיד ואינו דורש תחזוקה או החלפה. החיסרון הגדול, שבגללו לא מרבים לבצע את ההליך, הוא שהשתל עלול לזוז ממקומו, בעיקר כשהעור מידלדל עם השנים. סיכון נוסף הוא זיהום באזור השתל, מצב המחייב להוציא אותו".

ד"ר אברי רווה מצביע על הזרקת שומן עצמי כאופציה טובה לעיצוב ומילוי הלחיים, במיוחד במהלך ניתוח להרמת פנים (ליפטינג): "כשהפציינטית כבר מורדמת, אפשר לשאוב את השומן ממקום אחר בגוף ולהזריק אותו ללחיים. יתרונו של השומן העצמי הוא המראה הטבעי יותר שהוא מעניק. אמנם כמחצית מהכמות שהוזרקה נספגת ונעלמת מיד אחרי ההזרקה ובמהלך שלושת החודשים הראשונים אחריה, אבל מה שנותר – נשאר לתמיד. זאת ועוד: לשומן העצמי ותאי הגזע שהוא מכיל השפעה מיטיבה על מרקם העור. הוא עוזר לשיפור הגמישות ומחזיר לעור ברק".

הכתבה פורסמה בידיעות אחרונות . לקריאה נוספת לחצו כאן

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים