5 הליכים אסתטיים שרותי ברודו עברה בניתוח הפנים שלה

5 הליכים אסתטיים שרותי ברודו עברה בניתוח הפנים שלה

מאת ד"ר אברי רווה,
mako • 02.07.2020

1. מיני ליפט: פרוצדורה המטפלת בקו הלסת, הלחיים והצוואר

"בעבר היו נוהגים למתוח את עור הפנים ולשוות מראה עשוי למתיחות. הטכניקה שלי מתייחסת לעור רק כמסגרת חיצונית שיש לארגן אותה מחדש אחרי הרמת הרקמה העמוקה. כך אני שומר על מראה טבעי שנשאר לאורך שנים רבות. אצל רותי היה קשה לרגע להבין מה היא בדיוק עשתה, ולשם אני חותר".

2. תיקון שקיות מתחת לעיניים

"גם כאן המשקפיים תיווכו את המראה בצורה טובה, ובכל זאת עם השנים נוצרות לנו שקיות עור מתחת לעיניים, מה שמשווה לנו מראה עצוב ועייף. במהלך הניתוח, רותי עברה הוצאת עודפי עור וסידור מחדש של השומן באיזור, בכך נפרדנו מהשקיות".

3. הרמת עפעפיים עליונים

"המשקפיים שרותי נוהגת לענוד הם עבים וכהים ובכך גם הסתירו היטב את העיניים היפות שלה לצד נפילת העפעפיים, אולם בפרוצדורה ניתוחית פשוטה יחסית, הסרתי עודפי עור ושומן מהעפעפיים העליונים. התוצאה ניכרת גם מבעד למשקפיים, רותי נראית היום הרבה יותר עירנית והרבה פחות עייפה".

4. הזרקת שומן לאיזורי השקעים והבלטת איזורים אסטרטגיים

"בפניה של רותי היו איזורים שדרשו עיצוב מחדש בשל חוסר אחידות בנפח בפניה, בדגש על קו הלסת, לחיים צידיות ושפתיים. בפרוצדורה של הזרקת שומן לאיזורים שונים בפנים אנו מדגישים איזורים מסויימים ומרכככים אחרים".

5. פילינג לחידוש העור וטיפול בפיגמנטציה

"אנחנו תמיד דואגים למסגרת הפנים ולמראה רענן אך חשוב לטפל גם באיכות העור ומיצוקו. רותי הגיעה עם עור פנים לא חלק ולא אחיד עם קמטוטים נראים לעין. היא עברה פילינג כימי בינוני מבוצע באופן מבוקר בניתוח ומאפשר לי למקסם את התוצאה ולשפר את מרקם העור, הקמטוטים והכתמים", אומר ד"ר אברי רווה שערך את הניתוח.

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים