איך השפיעו הבידוד, הסגר והסלבס על עולם האסתטיקה?

איך השפיעו הבידוד, הסגר והסלבס על עולם האסתטיקה?

דניאל פסו,
פנאי פלוס • 08.07.2020

החודשים האחרונים הביאו אותנו לשעות של צפייה בריאליטי ולגלילה אין סופית באינסטגרם במעקב אחר הכוכבים האהובים. כתבת "פנאי פלוס" יצאה לבדוק איך השפיעה הקורונה על עולם האסתטיקה הרפואית ולאן מועדות פניו בתקופה שאחריה

יותר ויותר נשים מבקשות להוציא את שתלי הסילקון שלהן ולהחליף אותם בשומן עצמי. "כמו כריסי טיגן, רבות אחרות בישראל וגם בחו"ל, מוצאות לנכון אט־אט להחליף שתלים או להסירם לגמרי", מסביר ד"ר אברי רווה, מומחה לכירורגיה פלסטית. "טענות לסכנות בריאותיות היו הפוש האחרון להפוך את הטרנד הזה לבשורת השנה, אך לצד זה גם מגמת המראה הטבעי השולט ברשתות החברתיות ובכלל, גרם לנשים רבות להחליף שתלים מלאכותיים בהזרקת שומן עצמית. הליך בריא שבו מבצעים שאיבה של שומן עודף מאזור אחר בגוף, ומזריקים אותו לחזה", מסביר ד"ר רווה.

ד"ר אברי רווה על טיפולים טרנדיים שיככבו בעידן הפוסט קורונה:

Buccal Fat Pad Removal – הליך שפועל להסרת השומן העודף הנמצא בכיס הלחי, ונועד לחדד את קווי המתאר בפנים ולהקנות להן מראה צר יותר. נעשה בהרדמה מקומית ולוקח שעה לכל היותר. זמן ההחלמה הדרוש הוא כמה שבועות – אך התוצאה היא לצמיתות. ידועניות רבות בעולם התעסקו לא מעט בסלפיז בתקופה האחרונה, באופן תדיר יש לומר, משגרת ימי הצילום המחמיאים לצד צוותים מקצועיים בשל המצב, מה שהוביל לעיסוק יתר בתמונות הפרופיל שלהן ובתוצאה הנראית לעין במצלמה הביתית. ככל הנראה זהו אחד הטיפולים היותר מבוקשים כטיפול פוסט קורונה.

ניתוחי עפעפיים – הליך אשר כל עוד נעשה בפן האסתטי ולא הרפואי, נועד להקנות מראה עיניים פתוחות, ערניות, ובכללי מבט רענן וצעיר. זה הליך שבו מסלקים את השומן סביב העיניים, מעניקים מתיחה ומראה חדש של המבט שלהן, מה שמשדרג את כל לוק הפנים באופן משמעי. אין ספק שמבט עיניים הפך בתקופת הקורונה להיות הבולט והחשוב ביותר בתקשורת בין אישית. צניחת עפעפיים לא פשוט להסתיר ועל כן, עלתה ועוד תתגבר ותעלה הדרישה לטפל באזור השליש העליון של הפנים – שבלט מאוד בקורונה טיים. ההליך נעשה כיום בהרדמה מלאה ולרוב אורך כשעה. נכון להיום, זוהי הדרך המוצלחת ביותר לשחזור קווי המתאר של העפעפיים העליונים והתחתונים. אופציות נוספות קלות יותר וקצת פחות ניכרות לעין הן הזרקות של חומצות היאלורוניות או של בוטוליניום טוקסין, המטפלות באופן זמני בבעיה.

ניתוח להחדרת שתל סנטר – לא הרבה יודעים אבל מדובר בהליך די מסורתי וידוע עבור כל מי שרוצה לחדד ולחדש את תווי הפנים, לרבות סלבז. אחרי תקופה ארוכה מאחורי מסכה, פתאום לטייל עם סנטר חופשי הופך אותו למרכז תשומת הלב של הרוב – על כן, רבים מעוניינים לתקן לחדש ולטפל בו ברמה האסתטית. את ההליך מבצעים כיום בהרדמה מקומית, מבצעים חתך עדין ללא צלקת ומחדירים שתל שלבסוף יהיה אחראי על קו תווי פנים אלגנטי, מחודד וסקסי יותר. ההליך מתאים לגברים וגם לנשים, תלוי פרופורציה של הפנים. יש כאלה שאינם מסופקים רק מלחדד את מראה הסנטר וממשיכים עם קו הלסת כולו ומחדדים אותו באמצעות הזרקות של חומצה היאלורונית.

הכתבה פורסמה בפנאי פלוס. להמשך קריאה לחצו כאן

מעוניינת במידע נוסף?

מלאי פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
    טיפולים נוספים