פיסול פנים

למה חשוב להזריק אצל כירורג פלסטי

למה חשוב להזריק אצל כירורג פלסטי

לא פעם אנחנו שומעים על סלבס שמבצעים הזרקות לפנים, משמרים את המראה הזוהר והרענן ולגמרי שלמים עם זה הזרקות הפכו להצלחה מסחררת סביב העולם, כולם רוצים להיראות צעירים יותר, מתוחים יותר, רעננים יותר ולשפר את מה שהטבע נתן - ״נגיעה פה נגיעה שם״ בעשורים האחרונים תרבות הטיפולים האסתטיים ובראשם הזרקות לפנים הלכה וגדלה עד שכיום הפכה לדבר שכיח כמו ביקור שגרתי אצל השיננית הביקוש הרב הביא רופאים ומטפלים רבים להעניק טיפולים בתחום, גם אם אין להם הכשרה... להמשך קריאה ❯❯
פיסול פנים

לא פעם אנחנו שומעים על סלבס שמבצעים הזרקות לפנים, משמרים את המראה הזוהר והרענן ולגמרי שלמים עם זה. הזרקות הפכו להצלחה מסחררת סביב העולם, כולם רוצים להיראות צעירים יותר, מתוחים יותר, רעננים יותר ולשפר את מה שהטבע נתן – ״נגיעה פה נגיעה שם״. בעשורים האחרונים תרבות הטיפולים האסתטיים ובראשם הזרקות לפנים הלכה וגדלה עד שכיום הפכה לדבר שכיח כמו ביקור שגרתי אצל השיננית. הביקוש הרב הביא רופאים ומטפלים רבים להעניק טיפולים בתחום, גם אם אין להם הכשרה ייעודית לכך. בדיוק כאן חשוב להבין שכמו שאת השיניים שלכם תפקידו אצל מומחים – כך גם הזרקות הן פעולה השמורה לכירורגים פלסטיים בלבד.

האם אתם באמת בידיים טובות?

התחושה הרווחת בקרב מטופלים כי הם נמצאים בידיים טובות פעמים רבות מבוססת על הנחות מוטעות או חוסר ידע. הזרקות לפנים הן למעשה טיפול אסתטי זעיר, אך פולשני. בשל כך, כאשר הוא מתבצע בצורה לא מקצועית ולא נכונה – הוא עלול לגרום לנזקים בלתי הפיכים. לפני שניגשים לטיפולים אסתטיים והזרקות לפנים יש לבדוק מספר פרמטרים חשובים שיבטיחו כי אתם אכן מקבלים בדיוק את מה שציפיתם לו, ושיש על מי לסמוך במקרים של תופעות לוואי.

הזרקות אצל כירורג פלסטי מומחה בתחום האסתטי

כלל האצבע הנוגע להזרקות אסתטיות לפנים הוא להיות חכם, ולא צודק. חשוב לבצע בדיקה מעמיקה בנוגע לרופא, ניסיונו, הצלחותיו ואופן הפרוצדורה. יש להבין כי לא כל מומחה לכירורגיה פלסטית בהכרח מנוסה ברמה הפרקטית גם בהזרקות לפנים. כך למשל, מומחה לכירורגיה פלסטית המתעסק בעיקר בניתוחי אף, הסרת שומות, הסרת צלקות וכן הלאה – לא בהכרח יצבור מספיק פרקטיקה וניסיון בתחום הזרקות לפנים. אם לסכם, ישנה חשיבות עליונה לבצע הזרקות לפנים אצל כירורג פלסטי, אך גם כאן – יש לבדוק כי הוא מומחה בתחום האסתטי.

ד״ר רווה – ניסיון של אלפי פרוצדורות אסתטיות

ד״ר רווה החל את דרכו הרפואית באוניברסיטה העברית בירושלים. במקביל להתמחות בכירורגיה פלסטית ובטרם סיומה, החל לצבור ניסיון בפן האסתטיקה – תחילה בכללית אסתטיקה, לאחר מכן כמקים ומנהל המרפאה הגאה הראשונה בת״א של כללית אסתטיקה, ובהמשך בעבודה שוטפת אצל ד״ר קליין שם ביצע למעלה מאלף ניתוחים ויותר מ-4,000 פרוצדורות אסתטיות. ניסיון עשיר זה סיפק בסיס רחב ועמוק בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטיקה בפרט. לאחר סיום ההתמחות ובסיום השנה הרביעית עם ד״ר קליין – פתח ד״ר רווה את הקליניקה הראשונה שלו.

מקצועי, אבל אישי

לאורך השנים פגש ד״ר רווה אלפי מטופלים ומטופלות אשר עברו תחת ידיו והגשימו את חלומם האסתטי.

דרכו המקצועית והאנושית מבוססת על שקיפות, אחריות ומקצועיות.

במקרים של יעוץ לקראת ניתוח, דר' רווה חושף את הדבר שמפריע למטופלת. לאחר דיון על האפשרות הניתוחית המתאימה, הסבר על משמעויות נילוות של הניתוח, הסיכונים וזמני ההחלמה,   עורכים תיאום ציפיות מדויק המשלב עבודה כירורגית ברמה הגבוהה ביותר וליווי צמוד, לפני ואחרי. במרפאה של דר' רווה צוות מיומן ומקצועי של יועצת, מנהלת מרפאה, אחות וסייעות.

טיפולים שכדאי לעשות רגע לפני שהקיץ נופל עלינו

טיפולים שכדאי לעשות רגע לפני שהקיץ נופל עלינו

אחרי חורף קר וגשום (יחסית לישראל, כמובן) - הקיץ סוף סוף מגיע ואתו ימים שטופי שמש, לחות, ים, בריכה וכמובן - ההכנות בהתאם אז מלבד בגד ים חדש, פדיקור, הסרת שיער וחופשה ביוון - יש עוד מגוון טיפולים שכדאי לעשות רגע לפני שהקיץ מגיע כדי שתיראו במיטבכם באלבום החופשה הבא להכין את הפנים לקיץ הישראלי בעולם הטיפולים האסתטיים יש לא מעט פתרונות המאפשרים לנו להשיג, יחסית בקלות, עור פנים רענן ובעל מראה צעיר וחיוני יותר טיפולים אלו, דוגמת הזרקות לפנים, אינם... להמשך קריאה ❯❯
פיסול פנים

אחרי חורף קר וגשום (יחסית לישראל, כמובן) – הקיץ סוף סוף מגיע ואתו ימים שטופי שמש, לחות, ים, בריכה וכמובן – ההכנות בהתאם. אז מלבד בגד ים חדש, פדיקור, הסרת שיער וחופשה ביוון – יש עוד מגוון טיפולים שכדאי לעשות רגע לפני שהקיץ מגיע כדי שתיראו במיטבכם באלבום החופשה הבא.

להכין את הפנים לקיץ הישראלי

בעולם הטיפולים האסתטיים יש לא מעט פתרונות המאפשרים לנו להשיג, יחסית בקלות, עור פנים רענן ובעל מראה צעיר וחיוני יותר. טיפולים אלו, דוגמת הזרקות לפנים, אינם מצריכים פעולה כירורגית נרחבת כמו ניתוח, אינם כרוכים בכאב (לגוף וגם לכיס) וגם תקופת ההתאוששות קצרה בהתאם. בסדרת מפגשים קצרים ופשוטים תוכלו להיפטר מסימני העייפות והמתח, מסימני הגיל, לסגל מראה מטופח ויפה יותר ולצאת אל חופשת הקיץ בהרגשה נפלאה. המיומנות של הרופא וטיפול נכון ומותאם אישית  – הם אלו שיביאו לתוצאות הטובות ביותר אשר יגרמו לכם להיראות במיטבכם, ולהישאר אתם. מקדם הגנה איכותי, משקפי שמש וכובע תמיד יכולים לסייע מפני פגעי השמש ולשמור על עור הפנים.

חומצה היאלורונית

רבות דובר על החומצה ההיאלורונית, ולא בכדי. באופן כללי, חומצה היאלורונית היא חומר דמוי ג׳ל, אשר נמצא בגופנו באופן טבעי. ההרכב המולקולרי של החומצה ההיאלורונית גורם לה לאצור נוזלים (סופחת מים) ולכן חלק מתפקידיה הטבעיים בגוף הם לשמור על לחות השיער והעור, למלא ולרפד מרפקים ועוד. בעולם האסתטי, משמשת לטיפולי הזרקות לפנים, מילוי לחיים, השבת נפח לפנים, עיבוי שפתיים ועיצוב האף. היתרון העיקרי של החומצה ההיאלורונית הוא בכך שהיא זמינה, ידידותית ונוחה לשימוש וכמובן – מניבה תוצאות מעולות בעלות מראה טבעי והשפעותיה נראות בתוך ימים ספורים.

הזרקות מילוי על בסיס סידן

חומר מילוי מבוסס סידן, או בשמו המסחרי ״רדיאס״, הוא חומר המגיע מעולמות האורטופדיה ורפואת השיניים ומשמש בעיקר לבנייה של עצם. מדובר בחומר הנשאר זמן רב יותר מחומצה היאלורונית, אשר משפיע על הרקמות באמצעות יצירת סיבי אלסטין וקולגן המעניקים נפח ואלסטיות לעור. בחומר זה משתמשים בהזרקות לפנים לצורך מילוי קמטים באופן ישיר, או למילוי אזורי נפח חסרים בפנים (לחי, קו לסת וסנטר). את תוצאת ההזרקות לפנים ניתן לראות באופן מיידי, והנפיחות של ההזרקה חולפת תוך כמה ימים בזמן שמלאות יפה ואסתטית של קולגן ואלסטין מתקבעים במקומם. טווח הטיפול הוא בין שנה וחצי לשלוש שנים.

החלקת קמטים

בוטוליניום טוקסין, או בשמו המוכר – בוטוקס – הוא כבר מזמן לא חומר המשמש נשים בלבד. למעשה, בשנים האחרונות הפך כה נפוץ לפרוצדורות של הזרקות לפנים ושימור מראה הפנים גם בקרב אוכלוסיית הגברים. על אף שרבים נרתעים מהמינוח ״רעלן״, חשוב להדגיש כי מדובר בחומר בטוח לשימוש ויעיל במיוחד כאשר נמצא ביד מיומנת ומנוסה של כירורג פלסטי מומחה לאסתטיקה. השימוש האסתטי של בוטולינום טוקסין (בוטוקס) נועד בעיקר לטשטוש קמטי הבעה הקשורים בפעולת שריר (מצח, בין הגבות וצדי העיניים). היתרון הוא שמדובר בחומר זמין מאוד, המתבצע בפעולת הזרקה פשוטה והתוצאה הפיכה משום שהחומר מתפרק כעבור-3-5 חודשים. ההזרקה עצמה אינה כואבת, ואינה משנה את תווי הפנים.

האם פיסול אף יכול להחליף ניתוח אף

האם פיסול אף יכול להחליף ניתוח אף

פיסול אף הוא הליך חדשני המאפשר לשנות את מראה האף ללא צורך בניתוח ההתאוששות היא מיידית ואינה כרוכה בכאבים, התוצאות המתקבלות הן מהירות ומשביעות רצון לחלוטין כיצד מתבצע פיסול אף, מהם יתרונותיו והאם הוא מהווה תחליף ממשי לאחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם ריכזנו עבורכם את כל המידע הנחוץ בנושא מהו פיסול אף בעוד שמבחינה אסתטית, רבים היו מעדיפים לשפר את מראה אפם - בין אם בשל הניתוח עצמו, ההחלמה הארוכה ממנו או העלות הגבוהה - החלטה על... להמשך קריאה ❯❯
פיסול פנים

פיסול אף הוא הליך חדשני המאפשר לשנות את מראה האף ללא צורך בניתוח. ההתאוששות היא מיידית ואינה כרוכה בכאבים, התוצאות המתקבלות הן מהירות ומשביעות רצון לחלוטין. כיצד מתבצע פיסול אף, מהם יתרונותיו והאם הוא מהווה תחליף ממשי לאחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם? ריכזנו עבורכם את כל המידע הנחוץ בנושא.

מהו פיסול אף?

בעוד שמבחינה אסתטית, רבים היו מעדיפים לשפר את מראה אפם – בין אם בשל הניתוח עצמו, ההחלמה הארוכה ממנו או העלות הגבוהה – החלטה על ניתוח פלסטי שהינו אלקטיבי לחלוטין עשויה להרתיע. פיסול אף, בשונה מניתוח, אינו הליך כירורגי, ובאמצעותו ניתן ליישר את העצם, לטפל בבליטות, להרים את קצה האף, לעדן את הנחיריים ואף לתקן פגמים אסתטיים אשר נוצרו כתוצאה מניתוח אף לא מוצלח.

מהלך הטיפול

פיסול אף הוא כאמור הליך לא כירורגי, כמעט נטול תופעות לוואי אשר ההתאוששות ממנו מיידית. הטיפול נעשה תוך שימוש בחומרי מילוי שונים, כמו חומצה היאלורונית לדוגמא, והוא נמשך בין רבע שעה לחצי שעה. ההזרקה של חומר המילוי נעשית באמצעות מחטים עדינות מאוד או קנולה קהה בקצה אשר אינן גורמות לתחושת כאב, לעבר נקודות מסוימות באף אשר נבחרו מראש על ידי המנתח. החומר המוזרק ממלא נפח חסר עד להשגת המראה הרצוי.

האם מדובר בתחליף אידיאלי לניתוח?

יתרונותיו של פיסול האף הם רבים, ואכן במידה רבה הוא מייתר את הצורך בניתוח. יחד עם זאת, מדובר בשני הליכים נפרדים, אשר לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות שונים. אחד מיתרונותיו הגדולים של הפיסול הוא המהירות בה ניתן ליהנות מהתוצאות, אשר לאחר מספר ימים כבר ניתן לראות אותן בשלמותן – זאת לעומת המתנה של חודשים רבים עד להתקבעות התוצאות לאחר ניתוח. המשמעות היא שניתן לבצע את הטיפול אף כחודש לפני אירוע, ולהיות סמוכים ובטוחים כי התוצאות יהיו משביעות רצון. גם מבחינת עלות יש פער ניכר בין הפיסול לניתוח, כאשר עלות הפיסול נמוכה משמעותית. עם זאת, חשוב להיות מודעים כי תוצאות הפיסול, לעומת תוצאות הניתוח, הן זמניות.

כמה זמן מחזיקה התוצאה של הפיסול?

תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד בין שנה לשנתיים. מדובר למעשה בחיסרון היחיד בשיטה זו. חומרי המילוי נוטים להיספג בגוף עם הזמן, עד אשר מגיע שלב בו הספיגה היא במידה כזו שהשינוי החיצוני נעלם והאף חוזר לקדמותו. יחד עם זאת, אין כל מניעה בחזרה על הפרוצדורה, כך שבמידה והתוצאה אשר התקבלה אכן משביעת רצון ועדיפה על המטופל – ניתן לבצע אותה באופן קבוע לפי מידת הצורך.

שיפור מראה האף בחומצה היאלורונית

שיפור מראה האף בחומצה היאלורונית

בהתחשב בעובדה כי האף נמצא במרכז הפנים, מה שהופך אותו לאיבר במיוחד בולט ודומיננטי בהם, אין זה פלא כי ניתוח אף הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בעולם יחד עם זאת, יש לו גם זמן החלמה וסיבוכים הקשורים בניתוח כיום קיימות שיטות לפיסול אף אשר מומלצות אף יותר ליצירת מראה אסתטי ומוצלח מהו בעצם פיסול אף, מה חשוב לדעת לפני שבוחרים אם לעבור את הפרוצדורה ולמי מומלץ לעבור אותו התשובות במאמר שלפניכם מהו פיסול אף פיסול אף הוא טיפול אסתטי לא כירורגי,... להמשך קריאה ❯❯
פיסול פנים

בהתחשב בעובדה כי האף נמצא במרכז הפנים, מה שהופך אותו לאיבר במיוחד בולט ודומיננטי בהם, אין זה פלא כי ניתוח אף הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר בעולם. יחד עם זאת, יש לו גם זמן החלמה וסיבוכים הקשורים בניתוח. כיום קיימות שיטות לפיסול אף אשר מומלצות אף יותר ליצירת מראה אסתטי ומוצלח. מהו בעצם פיסול אף, מה חשוב לדעת לפני שבוחרים אם לעבור את הפרוצדורה ולמי מומלץ לעבור אותו? התשובות במאמר שלפניכם.

מהו פיסול אף?

פיסול אף הוא טיפול אסתטי לא כירורגי, המיועד לאנשים הסובלים מבעיות אסתטיות במבנה האף. באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ניתן לתת אשלייה של ישור העצם, לטפל בבליטות שנותרו עקב שבר באף, להרים את קצות האף (כך שהוא יקבל מראה של אף סולד יותר), למלא שקעים הקיימים בצידי האף וכמו כן לתקן פגמים אסתטיים שנותרו עקב ניתוח אף בעבר.

משך הטיפול

פיסול אף כרוך בטיפול שאורכו נע בין רבע שעה ועד חצי שעה. את חומר המילוי, החומצה ההיאלורונית, או החומר מילוי המובסס סידן, מזריק המנתח אל הנקודות באף אשר נבחרו על ידו מראש, כאשר ההזרקה נעשית באמצעות קנולה עדינה ומחט שכמעט ואינן גורמות לתחושת כאב. בנוסף, החומר ממלא נפח חסר עד להשגת המראה המיוחל. הצלחת התהליך תלויה למעשה בטביעת העין המדויקת של המנתח, ובמידה וזו מתקיימת, מובטחות למטופלים תוצאות משביעות רצון.

יתרונות פיסול האף לעומת ניתוחו

מאחר ומדובר בהליך לא כירורגי, הוא אינו מצריך הרדמה, והתאוששות ממנו מיידית. למעשה, כבר ביום שלמחרת הטיפול ניתן לחזור לשגרה הרגילה, לעומת ההתאוששות מניתוח אף המצריכה לפחות שבוע של החלמה וכרוכה בשטפי דם ונפיחות. התוצאות לאחר פיסול אף הן מהירות, ולמעשה כבר תוך מספר ימים בודדים ניתן לראות את התוצאות בשלמותן. בנוסף גם מבחינת המחיר יש פער משמעותי ביותר בין הניתוח לפיסול, כאשר כמובן שעלות הפיסול נמוכה באופן משמעותי.

כמה זמן מחזיקה התוצאה של הפיסול?

תוצאות הטיפול מחזיקות מעמד בין שנה לשנתיים. למעשה החיסרון היחיד בשיטה זו הוא כי התוצאות לא קבועות. החומצה ההיאלורונית נספגת בגוף עם הזמן, ומגיע שלב בו היא נספגת במידה כזו שכבר לא ניתן להבחין בשינוי החיצוני והאף חוזר לקדמותו. יש לציין כי במקרים בהם המטופל לא מרוצה מהתוצאה, העובדה שזה זמני הופכת להיות יתרון משמעותי עבורו. מאידך במידה ותוצאות הפיסול כן מצאו חן, אין שום מניעה בחזרה על כך, ומאחר ולא כרוכים בכך כאבים אין הדבר מהווה חיסרון משמעותי.