ניתוחי חזה

הגדלת חזה וממוגרפיה

הגדלת חזה וממוגרפיה

ישנן לא מעט שאלות וחששות בקרב נשים אשר מעוניינות לעבור הגדלת חזה - כיצד מתנהל הניתוח כמה זמן אורכת ההתאוששות ממנו האם השתלים בטוחים לשימוש האם הם עשויים להפריע לביצוע בדיקת ממוגרפיה תקינה מה כדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים לעבור את הניתוח כל התשובות לכך מצויות במאמר שלפניכם מהלך הניתוח ישנן מספר אפשרויות למיקום החתך, וזאת מסוכם עוד בשלב פגישות הייעוץ המנתח יוצר מעין כיס לשתל - מתחת לבלוטת השד, או מתחת לשריר או מתחת למעטפת השריר לכל אחת... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

ישנן לא מעט שאלות וחששות בקרב נשים אשר מעוניינות לעבור הגדלת חזה – כיצד מתנהל הניתוח? כמה זמן אורכת ההתאוששות ממנו? האם השתלים בטוחים לשימוש? האם הם עשויים להפריע לביצוע בדיקת ממוגרפיה תקינה? מה כדאי לקחת בחשבון לפני שמחליטים לעבור את הניתוח? כל התשובות לכך מצויות במאמר שלפניכם.

מהלך הניתוח

ישנן מספר אפשרויות למיקום החתך, וזאת מסוכם עוד בשלב פגישות הייעוץ. המנתח יוצר מעין כיס לשתל – מתחת לבלוטת השד, או מתחת לשריר או מתחת למעטפת השריר.. לכל אחת מאפשרויות אלו ישנם יתרונות וחסרונות, ולשם כך לפני הניתוח מקיימים פגישות ייעוץ, בהן דנים על מבנה השד הספציפי של המטופלת, ובאפשרות הנכונה ביותר והמדויקת עבורה. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח קצר האורך כשעה, ולאחר מכן יש צורך בהתאוששות והשגחה למשך מספר שעות, ובתום ההתאוששות ניתן להשתחרר ולהמשיך את תהליך ההחלמה בבית.

הקשר בין שתלים ובריאות השד

חשוב לדעת כי שתלי הסיליקון סמיכים מאוד, כך שגם במידה ויש קרע בשתל – הוא נשאר במקומו ואינו נשפך כבעבר, ועל כן אינו מהווה גורם סיכון בריאותי. יש לשים לב כי בעוד שהשתלים אכן מאושרים על ידי משרד הבריאות וה-FDA  האמריקני, ההמלצה היא להחליף אותם אחת לעשר עד חמש עשרה שנים. בנוסף, לאחר ביצוע הגדלת חזה והחדרת השתלים, יש להקפיד על בדיקות רפואיות תקופתיות על מנת לוודא כי הם מצויים במנח הנכון והתקין. בעוד שהשתלים עצמם בהחלט בטוחים לבריאות השד, הבדיקות התקופתיות האלו עשויות לאפשר גילוי מוקדם של סרטן השד, ולהגדיל משמעותית את סיכויי ההחלמה.

מה חשוב לדעת על תהליך ההחלמה?

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולאריים והנפוצים ביותר בעולם, הנחשב קל באופן יחסי, ובהתאם לכך גם ההתאוששות ממנו מהירה. לאחר הניתוח יש להיות במנוחה כשבוע, כאשר הימנעות מפעילות ספורטיבית נחוצה כשלושה שבועות לאחר מכן, ולבישת חזיית ספורט מיוחדת המספקת תמיכה טובה עד כחודש לאחר הניתוח. לאחר הניתוח השדיים נפוחים והצלקות עלולות להיות בולטות – אך אין צורך להיבהל מכך, לאחר כחודש הנפיחות תחל לרדת, והצלקות עם הזמן יתבהרו גם הן עד שבקושי ניתן יהיה להבחין בהן. חשוב לזכור כי על אף שההחלמה מניתוח הגדלת חזה יחסית מהירה, התוצאות הסופיות שלו מתייצבות רק לאחר כמספר חודשים עד שנה.

כך תחלימי במהירות ויעילות לאחר הגדלת חזה

כך תחלימי במהירות ויעילות לאחר הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה נחשב לניתוח יחסית קל - הוא ניתוח קצר הנמשך עד כשעה, וההחלמה ממנו יחסית מהירה יחד עם זאת, חשוב לדעת מהם הדברים שיסייעו לגוף שלך להחלים במהירות ויאפשרו את התנאים האופטימליים לתוצאה מוצלחת, וממה דווקא רצוי להימנע כל המידע שאתם זקוקים לו באשר להחלמה מהניתוח נמצא במאמר שלפניכם התאוששות מהניתוח ניתוח הגדלת חזה אורך כשעה, ובסופו ישנן מספר שעות בהן על המטופלת להיות תחת השגחה רפואית השחרור הביתה נעשה עוד באותו יום, אך יש לקחת... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

ניתוח הגדלת חזה נחשב לניתוח יחסית קל – הוא ניתוח קצר הנמשך עד כשעה, וההחלמה ממנו יחסית מהירה. יחד עם זאת, חשוב לדעת מהם הדברים שיסייעו לגוף שלך להחלים במהירות ויאפשרו את התנאים האופטימליים לתוצאה מוצלחת, וממה דווקא רצוי להימנע. כל המידע שאתם זקוקים לו באשר להחלמה מהניתוח נמצא במאמר שלפניכם.

התאוששות מהניתוח

ניתוח הגדלת חזה אורך כשעה, ובסופו ישנן מספר שעות בהן על המטופלת להיות תחת השגחה רפואית. השחרור הביתה נעשה עוד באותו יום, אך יש לקחת כשבוע מנוחה לאחר מכן. חשוב לציין כי יש להימנע מלרחוץ את המקום למשך 24 שעות (לאחר מכן אפשר ואף רצוי לעשות זאת), ומכל פעולה מאומצת. יום אחרי הניתוח עשויות להופיע בצקות כמו גם שטפי דם, והדבר טבעי ואינו מעורר סיבה לדאגה. רצוי לקחת משככי כאבים שיקלו על התחושה הכללית, וכדורי ארניקה אשר עשויים לסייע מאוד עם הבצקות.

חזרה לשגרה

יש להגיע לביקורת אצל הכירורג הפלסטי כשבוע לאחר ניתוח הגדלת חזה, על מנת לוודא כי ההחלמה נעשית כראוי, כי אין זיהומים וכי מנח השתלים טוב. כעבור שלושה שבועות נוספים יש להגיע לביקורת שנייה, מאחר וכחודש לאחר הניתוח ניתן לחזור לשגרה מוחלטת, הכוללת גם פעילות גופנית, ויש לוודא לפני כן שהכל תקין. יחד עם זאת, על אף שהחזרה לשגרה לוקחת זמן, חשוב מאוד לא לשכב במיטה במשך חודש, אלא כן לבצע תנועות קלות של הרמות ידיים ולדאוג שהגוף יהיה בתזוזה, פשוט לא במאמץ.

מה חשוב לדעת לאחר הניתוח?

שתלי הסיליקון כיום סמיכים במידה כזו שגם אם יש קרע בשתל, הוא אינו נשפך כבעבר אלא נשאר במקומו, אך למרות זאת לאחר ביצוע הניתוח והחדרת השתלים, יש להקפיד על בדיקות רפואיות תקופתיות על מנת לוודא שהשתלים במנח נכון וכי הכל תקין. הגדלת החזה נחשבת לניתוח בעל תוצאות עמידות המחזיקות מעמד נהדר לאורך זמן, אך יש לשים לב כי לפי משרד הבריאות וה-FDA האמריקני יש להחליף את השתלים אחת לעשר עד חמש עשרה שנים.

יש לזכור כי התוצאות הסופיות של ניתוח הגדלת חזה, הן מבחינת המראה הסופי של החזה והן מבחינת מצב הצלקות הסופי, מתייצבות רק לאחר כמספר חודשים עד שנה.

ניתוחי חזה לחזה נפול

ניתוחי חזה לחזה נפול

בין אם מדובר בלידות והנקות, בירידה משמעותית במשקל או פשוט בגנטיקה - כל אלו עשויים לגרום לחזה ליפול מטרתו של ניתוח הרמת החזה הוא למקם מחדש את הפטמות ולמלא את החזה באופן כזה שישיב לו את המראה העגלגל והנשי מה חשוב לדעת כאשר שוקלים לעבור ניתוחי חזה, מה ההבדל בין התרוקנות השד לנפילתו ומהם הפתרונות השונים לכך התשובות לפניכם כיצד יודעים להבחין בחזה נפול ישנן שלוש דרגות לנפילת השדיים, כאשר בדרגה הראשונה הפטמה נמצאת במרחק של עד סנטימטר אחד מגובה... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

בין אם מדובר בלידות והנקות, בירידה משמעותית במשקל או פשוט בגנטיקה – כל אלו עשויים לגרום לחזה ליפול. מטרתו של ניתוח הרמת החזה הוא למקם מחדש את הפטמות ולמלא את החזה באופן כזה שישיב לו את המראה העגלגל והנשי. מה חשוב לדעת כאשר שוקלים לעבור ניתוחי חזה, מה ההבדל בין התרוקנות השד לנפילתו ומהם הפתרונות השונים לכך? התשובות לפניכם.

כיצד יודעים להבחין בחזה נפול?

ישנן שלוש דרגות לנפילת השדיים, כאשר בדרגה הראשונה הפטמה נמצאת במרחק של עד סנטימטר אחד מגובה הקפל התת שדי, בדרגה השנייה הפטמה ממוקמת עד למרחק 3 סנטימטרים מגובה הקפל התת שדי. בדרגה השלישית הפטמה פונה מטה ובנוסף ישנם עודפי עור.

ישנן שלושה  חתכים עיקריים להרמת השדיים: בשיטה הראשונה חיתוך סביב העטרה בלבד מספק, ובשיטה השנייה נאלצים להוסיף גם צלקת אורכית לזו שמסביב לעטרה בשיטה השלישית בשל עודף רב של עור נאלצים להוסיף לשתי האחרונות גם אחת רוחבית בקפל התת שדי. לכל אחת מהשיטות ישנם יתרונות וחסרונות, ולכן פגישות הייעוץ נועדו, בין היתר, גם על מנת להתאים  את השיטה הנכונה למטופלת עצמה ולמצבה.

האם החזה נפל או התרוקן?

לעיתים מבלבלים בין התרוקנותו של השד לבין נפילתו. חשוב לחדד כי במצב בו החלק העליון של השד התרוקן, אך הפטמה עדיין פונה קדימה ואין עודפי עור רבים בחלק התחתון של השד, ניתן לבצע הגדלת חזה ללא הרמה. מאידך, במידה והפטמה פונה מטה, או כאשר ישנם עודפים רבים, נדרשים עיצוב והקטנה של מעטפת השד. במידה והמטופלת מעוניינת להעניק לחזה מראה מלא יותר, במקרים בהם מעטפת העור גדולה, רצוי בנוסף להרמה להגדיל את החזה באמצעות החדרת שתלים או הזרקת שומן – ובאופן כך גם החלק העליון של השד מתמלא מחדש.

ניתוחי חזה – תיאום ציפיות

כשזה מגיע לניתוחי הרמת חזה , לא כל אישה מתאימה לכך. עבור ביצוע ניתוח הרמת החזה, על המטופלת לענות לפחות על אחד מהקריטריונים: בעלת חזה נפול או/ו מרוקן, לאחר ירידה משמעותית במשקל או לאחר לידות והנקות. לעומת זאת, הרמת חזה לא תתאפשר עבור מטופלות מעשנות, נשים בזמן הנקה, או נשים שישנו חוסר תיאום ציפיות משמעותי בין הרצון שלהן לבין המציאות בפועל. חשוב להיות מודעים כי הניתוח כרוך בצלקות, וכי בעוד שכמובן שנעשים מאמצים על ידי הכירורג הפלסטי על מנת שיהיו סמויות ככל הניתן, הן בכל זאת קיימות ומידת עוצמתן תלויה גם בנטיות גנטיות. חשוב להיות מודעים לכך על מנת להיכנס לתהליך בצורה אחראית ומודעת, ולצפות לתוצאה שהיא אפשרית וסבירה.

לסיכום, באפשרותם של ניתוחי הרמת חזה להרים חזה נפול כמובן, אך יש להקדיש מחשבה לזמן בו מבצעים את הניתוח – במידה ויש כוונה להשיל קילוגרמים רבים מהמשקל באופן מיידי, או להיכנס להיריון למשל, רצוי לחכות ולבצע את הניתוח לאחר מכן, על מנת לזכות בתוצאות אופטימליות אשר יחזיקו לאורך זמן.

טרנדים בניתוחי הגדלת חזה

טרנדים בניתוחי הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם, והניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בארה"ב האם כמו בתחומים אחרים של תרבות היופי, גם כאן יש משמעות לאופנות מתחלפות התשובה היא בהחלט כן עם השנים ישנם שינויים, הן בטכניקות של הניתוח, שכמובן השתכללו עם הזמן, והן בהעדפות האישיות של המטופלות מה כדאי לדעת על טרנדים אלו לפני שעוברים ניתוח הגדלת חזה התשובות לכך במאמר שלפניכם מדוע לעבור ניתוח הגדלת חזה לרב הסיבות לניתוח זה נובעות מחוסר... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם, והניתוח הפלסטי הנפוץ ביותר בארה"ב. האם כמו בתחומים אחרים של תרבות היופי, גם כאן יש משמעות לאופנות מתחלפות? התשובה היא בהחלט כן. עם השנים ישנם שינויים, הן בטכניקות של הניתוח, שכמובן השתכללו עם הזמן, והן בהעדפות האישיות של המטופלות. מה כדאי לדעת על טרנדים אלו לפני שעוברים ניתוח הגדלת חזה? התשובות לכך במאמר שלפניכם.

מדוע לעבור ניתוח הגדלת חזה?

לרב הסיבות לניתוח זה נובעות מחוסר ביטחון לגבי גודל החזה, צורתו או הא-סימטריות שבו, וכל אלו עשויים להיפתר כתוצאה מכך. אמנם מדובר בניתוח אלקטיבי, כמובן, אך הוא נחשב קל באופן יחסי: הניתוח עצמו אורך עד כשעה, וההחלמה ממנו מתרחשת גם היא במהירות, כאשר שבוע לאחר מכן כבר ניתן לשוב לעבודה, וכחודש לאחר מכן כבר אין מגבלות פיזיות למיניהן. התוצאות גם הן מהירות ופעמים רבות גורמות למטופלות לאהוב את מה שהן רואות במראה, לחוש בנוח עם גופן ולהעלות את מידת הביטחון העצמי שלהן ואת דימויין העצמי.

מה השתנה באופנה בתחום?

כמו בתחומים רבים, גם ניתוחי הגדלת חזה מושפעים מאופנות מתחלפות. בעבר היה מאוד מקובל לבצע ניתוחים אלו ולהגדיל את החזה באופן ניכר, ואולי כתוצאה מכך נוצר סטריאוטיפ מסוים על חזה מנותח, אשר כביכול נראה ומרגיש מאוד מלאכותי. כיום לעומת זאת אידיאלי היופי השתנו, והמראה הטבעי יותר הוא הבחירה המועדפת על רב הנשים. כתוצאה מכך במקום השתלים הגדולים שכיכבו בעבר, כיום דווקא אלו אשר נראים פרופורציונליים לגוף הם הנבחרים ברב קולות, ומבחר הצורות והגדלים גדול משמעותית מהמבחר שהיה קיים בעבר.

הזרקת שומן – הטרנד העכשווי הבולט

כחלק מהמגמה של מראה טבעי יותר, הזרקת שומן היא טרנד בולט בתחום. אם ניתוח הגדלת חזה כולל החדרת שתל זר לגוף, הרי שבאמצעות הזרקת השומן ניתן להעביר שומן מאזור אחר בגופה אל החזה, ובכך להשיג שתי מטרות בבת אחת: להגדיל ולעצב את החזה, תוך צמצום השומן מאזורים בהם הוא אינו רצוי. יש לציין כי באמצעות שיטה זו, לא ניתן להגדיל את החזה ביותר ממידה או שתיים, מצד שני מאחר ובמילא ההגדלות היום הן באופן יותר מתון ופרופורציונלי לגוף, אין זה מהווה חיסרון כלשהו עבור רב המטופלות.

לסיכום, ניתוח הגדלת חזה הוא חלק מתרבות היופי ומושפע מאידיאלי יופי שעשויים להשתנות במידת מה, אך כאשר מטופלת קשובה לעצמה ולמה מתאים והולם את גופה, אין ספק כי היא תוכל להיות שלמה עם התוצאה הסופית.

השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף

השפעתם של ניתוחי חזה על דימוי הגוף

נשים רבות חשות חוסר ביטחון לגבי החזה שלהן, אשר פעמים רבות מחלחל פנימה והופך לחוסר ביטחון כללי בדימוי גופן ובהרגשת העצמי שלהן נשאלת השאלה האם ניתוחי חזה עשויים באמת לשנות את הרגשת המטופלת כלפי עצמה ואת האופן בו היא חווה ורואה את עצמה האם ניתוחים אלו עשויים לשנות את הדימוי העצמי ולהוות פיתרון אמיתי לתחושות הקשות אותן היא חשה כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם על אידיאל היופי וביטחון עצמי בעידן של היום, עם המסרים הרבים שמעבירה המדיה על אידיאל... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

נשים רבות חשות חוסר ביטחון לגבי החזה שלהן, אשר פעמים רבות מחלחל פנימה והופך לחוסר ביטחון כללי בדימוי גופן ובהרגשת העצמי שלהן. נשאלת השאלה האם ניתוחי חזה עשויים באמת לשנות את הרגשת המטופלת כלפי עצמה ואת האופן בו היא חווה ורואה את עצמה? האם ניתוחים אלו עשויים לשנות את הדימוי העצמי ולהוות פיתרון אמיתי לתחושות הקשות אותן היא חשה? כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם.

על אידיאל היופי וביטחון עצמי

בעידן של היום, עם המסרים הרבים שמעבירה המדיה על אידיאל היופי, אין זה מפתיע כי אנשים רבים חשים חוסר ביטחון מסוים לגבי המראה החיצוני שלהם. יחד עם זאת, יש הבדל מהותי בין מישהו שמדי פעם חש אי נוחות או חוסר שביעות רצון לגבי חלק כלשהו בגופו, לבין מישהו שבאופן קבוע חסר ביטחון, עד כדי כך שהדבר משפיע על איכות חייו. בעוד שבמקרה הראשון ייתכן כי מדובר בתחושות חולפות שאין בהן צורך אמיתי, והן נגזרות של התרבות שלנו, במקרה השני פיתרון אסתטי עשוי לחולל שינוי של ממש בחייו של האדם ולגרום לו להרגיש בנוח, להשלים ולאהוב את גופו.

ניתוחי חזה – לא מה שחשבתם

יש איזשהו דימוי שדבק בניתוחי חזה, מעין סטריאוטיפ שבאופן אוטומטי מניח שהגדלת חזה פירושה שתלים עצומים באופן לא פרופורציונלי לגוף, אשר יוצרים, הן מבחינת מראה והן מבחינת תחושה, תוצאה מלאכותית מאוד. יחד עם זאת, מעבר לעובדה שרב הנשים כיום מעוניינות במראה טבעי יותר, ניתוחי חזה הם הרבה מעבר לרצון בחזה גדול. פעמים רבות נשים אשר מעוניינות בהגדלת חזה, חשות חוסר ביטחון עמוק כתוצאה מחזה קטן באופן לא סביר לעומת פלג גופן התחתון, או מהבדל ניכר בגדלים בין השד הימני לשמאלי (לעיתים ברמה שמעבר לאסתטיקה, מקשה מאוד על מציאת חזיות), והניתוח מאפשר להן לאזן את גופן ולהרגיש טוב יותר עם עצמן. בנוסף אין לשכוח שניתוחי חזה כוללים גם הקטנת חזה ושחזורי חזה, אשר ביכולתם לשנות את חיי המטופלות ולשפר את איכות חייהן לחלוטין.

מתי כדאי לבצע ניתוחי חזה?

אין ספק כי ניתוח פלסטי אינו יכול להחליף ואינו בא במקום טיפול רגשי בבעיה כלשהי. יחד עם זאת, במקרים כגון אלו שתוארו במאמר, פתרון הבעיה החיצונית עוזר  גם עם הבעיה בביטחון העצמי, וזאת משום שזו אינה נובעת מגורם נפשי אלא מנתון פיזי שמעיב על חייה של המטופלת. במקרה כזה ביצוע הניתוח עשוי להיות נקודת מפנה בחייה ובתחושותיה כלפי עצמה.

הגדלת חזה: יתרונות וחסרונות

הגדלת חזה: יתרונות וחסרונות

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, אך בכל זאת לפני שמחליטים על ניתוח אלקטיבי, רצוי להבין בדיוק במה הוא כרוך ומהם יתרונותיו וחסרונותיו מה כולל ההליך, כמה זמן אורכת ההחלמה ממנו ומה כדאי לשקול ולקחת בחשבון לפני שמחליטים האם לעבור אותו התשובות לכך במאמר שלפניכם מידע על הניתוח ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח קצר הנמשך כשעה, בו המנתח יוצר מעין כיס לשתל במיקום עליו סוכם בפגישות הייעוץ - מתחת לבלוטת השד ומעל השריר, מתחת לבלוטת... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

ניתוח הגדלת חזה הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר, אך בכל זאת לפני שמחליטים על ניתוח אלקטיבי, רצוי להבין בדיוק במה הוא כרוך ומהם יתרונותיו וחסרונותיו. מה כולל ההליך, כמה זמן אורכת ההחלמה ממנו ומה כדאי לשקול ולקחת בחשבון לפני שמחליטים האם לעבור אותו? התשובות לכך במאמר שלפניכם.

מידע על הניתוח

ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח קצר הנמשך כשעה, בו המנתח יוצר מעין כיס לשתל במיקום עליו סוכם בפגישות הייעוץ – מתחת לבלוטת השד ומעל השריר, מתחת לבלוטת השד ומתחת לשריר או מתחת למעטפת השריר אך מעל השריר. לאחר הניתוח יש צורך בהתאוששות והשגחה למשך מספר שעות, ובתום ההתאוששות ניתן לשוב הביתה להמשך ההחלמה. מומלץ להיות במנוחה כשבוע לאחר הניתוח, ולהקפיד על הימנעות מפעילות ספורטיבית כשלושה שבועות לאחר מכן. בנוסף, למשך כחודש לאחר הניתוח חשוב להמשיך ללבוש חזיית ספורט, המספקת את התמיכה שהחזה זקוק לה, במשך רב שעות היממה.

יתרונות הניתוח

נשים רבות סובלות מחוסר ביטחון עמוק הנגרם כתוצאה מגודל החזה שלהן או צורתו. בין אם מדובר בחזה קטן באופן שאינו פרופורציונלי לגוף או א-סימטריה ניכרת בין השדיים, הגדלת חזה עשויה להיות הפיתרון עבורן, ולשפר באופן ניכר את תחושותיהן כלפי עצמן וכלפי גופן, כמו גם לשפר את איכות חייהן. כיום מדובר על ניתוח די פשוט, אשר ההחלמה ממנו מהירה, הוא אינו פוגע באפשרות להניק. בנוסף, הגודל והצורה של השתלים נבחרים עוד בשלב פגישות הייעוץ, כך שאין הפתעות והתוצאות ידועות מראש. חשוב לציין כי השתלים בטוחים לשימוש, ומאחר והסיליקון שבהם סמיך, גם במידה ויש קרע בשתל הוא אינו נשפך כבעבר אלא נשאר במקומו, כך שאינו יוצר בעיה בריאותית כלשהי.

חסרונות הניתוח

בעוד שמדובר בניתוח בהחלט בטוח, עדיין ישנו חשש לסיבוכים אפשריים, אשר לפי הסטטיסטיקה מתרחשים אצל כ-3% מתוך כלל המנותחות, ועשויים לכלול קרע של השתלים, התקשות קופסית, היפוך שתל, חוסר תחושה ועוד. חשוב לציין כי סיבוכים אלו פתירים ואינם מסכנים חיים. בנוסף, בעוד שהשתלים מאושרים על ידי ה-FDA האמריקני, הם אינם מחזיקים מעמד לנצח, וההמלצה היא להחליף את השתלים כל 10-15 שנים. לעומת זאת, במידה ובוחרים בטכניקת הזרקת שומן, התוצאה המתקבלת היא מאוד טבעית, והחסרונות שהוזכרו אינם רלוונטיים עבורה, שכן ההגדלה והאיזון של החזה נעשים באמצעות שומן הגוף של המטופלת ולא באמצעות החדרת שתלים זרים.

לסיכום, כשזה מגיע לניתוח הגדלת חזה היתרונות בהחלט עולים על החסרונות, אך כמובן כי כל מקרה לגופו. מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ אצל כירורג פלסטי על מנת לקבל את כל המידע הנחוץ בצורה האחראית והמקיפה ביותר, על מנת לקבל החלטה מושכלת בנושא.

הגדלת חזה ללא צלקת

הגדלת חזה ללא צלקת

אחד מהחששות הגדולים והנפוצים ביותר בקרב נשים אשר מעוניינות בהגדלת חזה, הינו עד כמה משמעותית ובולטת תהיה הצלקת שתיווצר נשים רבות חשות חוסר ביטחון לנוכח גודל החזה שלהן או צורתו, אך המחשבה שפתרון בעיה אחת שמפריעה להן תיצור בעיה אסתטית חדשה עבורן, עשויה להרתיע כיצד לתאם ציפיות מול הכירורג הפלסטי, באיזו טכניקה מומלץ להשתמש בכדי לזכות בתוצאה אופטימלית ומהי בעצם הזרקת שומן כל התשובות לכך במאמר שלפניכם מהם היתרונות בניתוח הגדלת חזה נשים רבות... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

אחד מהחששות הגדולים והנפוצים ביותר בקרב נשים אשר מעוניינות בהגדלת חזה, הינו עד כמה משמעותית ובולטת תהיה הצלקת שתיווצר. נשים רבות חשות חוסר ביטחון לנוכח גודל החזה שלהן או צורתו, אך המחשבה שפתרון בעיה אחת שמפריעה להן תיצור בעיה אסתטית חדשה עבורן, עשויה להרתיע. כיצד לתאם ציפיות מול הכירורג הפלסטי, באיזו טכניקה מומלץ להשתמש בכדי לזכות בתוצאה אופטימלית ומהי בעצם הזרקת שומן? כל התשובות לכך במאמר שלפניכם.

מהם היתרונות בניתוח הגדלת חזה?

נשים רבות חשות חוסר ביטחון לגבי גופן בכלל, והחזה שלהן בפרט. בין אם מדובר בחזה שמרגיש להן קטן באופן לא פרופורציונלי לפלג הגוף התחתון שלהן, בהפרעות מולדות של בית החזה, בהבדל ניכר בגדלים שבין השדיים או פשוט בשל הרצון בקימורים בולטים יותר – הגדלת חזה עשויה לסייע בביטחון העצמי ולהרגיש בנוח עם גופן. בזכות הטכניקות החדשניות והשתלים האיכותיים הקיימים כיום בשוק, מדובר בניתוח קל באופן יחסי, אשר תהליך ההחלמה ממנו קצר, ומאחר וגודל השתלים וצורתם נבחרים עוד בפגישות הייעוץ, יש למטופלת הבנה טובה לגבי מראה התוצר הסופי.

כיצד נמנעים מצלקת בולטת?

ישנן מספר אפשרויות למיקום החתך: בבית השחי, בקפל התת שדי (בתוך קיפול העור המתחבר עם השד) או בעטרה (קו היקף הפטמה). מבחינת הצלקת, חתך מתחת לקפל התת שדי אמנם משאיר צלקת, אך ניתן לראותה רק כאשר מרימים את השד כלפי מעלה, חתך מסביב לעטרה משאיר צלקת מינימלית וחתך בבית השחי אינו משאיר צלקות על השד עצמו. בנוסף, למיקומו של השתל מעל או מתחת לשריר יש משמעות וישנם יתרונות וחסרונות לכל מיקום. במהלך פגישות הייעוץ המתקיימות לפני הניתוח, הכירורג הפלסטי דן עם המטופלת על כך, מבין מהי ההעדפה שלה ובוחן מהי האפשרות הנכונה ביותר והמתאימה לה ביותר באופן אישי. חשוב להדגיש כי בעוד שקיימת צלקת מסוימת, היא קטנה מאוד ברמה כמעט שולית, ובמידה ובוחרים להחליף את השתל, החתך מתבצע באותו המיקום, כך שלא נוצרת צלקת נוספת.

הזרקת שומן – תחליף להגדלת חזה?

הזרקת שומן לחזה מאפשרת את הגדלתו באופן יחסית פשוט לביצוע, ומאפשרת למטופלת לבחור את המיקום אשר ממנו יישאב השומן (בטן, ישבן, ירכיים או מותניים). חשוב לדעת כי באמצעות הזרקת שומן ניתן להגדיל את החזה במידה אחת או שתיים, כך שבמידה ומטופלת מעוניינת בהגדלה משמעותית יותר, אפשרות זו לא תתאים עבורה. יחד עם זאת, עבור היתר, תהליך הזרקת שומן עשוי להיות אידיאלי מאחר והוא מבטיח תוצאה אסתטית, טבעית ונטולת צלקות, ללא החדרת שתלים זרים לגוף.

כל מה שרציתם לדעת על סוגי הרמת חזה

כל מה שרציתם לדעת על סוגי הרמת חזה

תפקידו של ניתוח הרמת חזה הוא להחזיר לחזה נפול את מראהו הזקוף, האסתטי והמוצק ישנן כמה טכניקות שונות לבצע הרמת חזה - במאמר זה תגלי איזו טכניקה מתאימה לך ביותר סוגי הרמת חזה ניתוח הרמת חזה מתבצע בכמה שיטות אשר נועדו להסיר את העודפים ממעטפת השד (עודפי עור), יצירת מראה צעיר וטבעי באמצעות עיצוב מחודש של רקמת השד (נפח) והרמת הפיטמה והעטרה למרכז הגובה של השד שיטת הניתוח מותאמת למטופלת על פי מספר פרמטרים: רקמת השד, כמות עודפי העור שיש להסיר, מטרות... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

תפקידו של ניתוח הרמת חזה הוא להחזיר לחזה נפול את מראהו הזקוף, האסתטי והמוצק. ישנן כמה טכניקות שונות לבצע הרמת חזה – במאמר זה תגלי איזו טכניקה מתאימה לך ביותר.

סוגי הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה מתבצע בכמה שיטות אשר נועדו להסיר את העודפים ממעטפת השד (עודפי עור), יצירת מראה צעיר וטבעי באמצעות עיצוב מחודש של רקמת השד (נפח) והרמת הפיטמה והעטרה למרכז הגובה של השד. שיטת הניתוח מותאמת למטופלת על פי מספר פרמטרים: רקמת השד, כמות עודפי העור שיש להסיר, מטרות הניתוח ורצונות המטופלת. באופן כללי, אם יש הרבה רקמה (נפח) – אין צורך בשתל אלא רק בהקטנת המעטפת (עודף העור). אם המעטפת גדולה והנפח קטן/מרוקן, ניתן למלא את השד בשתל ולהקטין את המעטפת בהרמה. לחילופין, ניתן להרים ולהזריק שומן במקום שתל. כך או כך – על המנתח להמליץ למטופלת כבר בפגישת הייעוץ על השיטה המתאימה לה ביותר על מנת להשיג את המטרות האופטימליות, במינימום צלקות.

הרמת חזה לתיקון צניחת שד קלה

שיטה זו, המכונה באנגלית Crescent lift, מיועדת לנשים בעלות צניחת שד מינימלית. בשיטה זו המנתח מבצע חיתוך קטן סביב החלק העליון של הריקמה סביב הפטמה, והיא מותירה צלקת מזערית. בדרך כלל, נעשה שימוש בשיטה זו כאשר המטופלת עוברת במקביל גם הגדלת חזה.

הרמת חזה פנימית

מיועדת לנשים הסובלות מצניחת שד קלה עד בינונית. לרב, יהיו אלו נשים לאחר לידה או ירידה דרסטית במשקל. בשיטה זו, מבצע המנתח חתך באורך של כ-3 ס״מ באזור הקפל התת-שדי. השיטה מכונה ״פנימית״ כיוון ונעשה שימוש בשריר הנמצא מתחת לרקמת השד כדי לתמוך בשד שצנח. בנוסף, נעשה שימוש בשתלים על מנת למלא את נפח השד.

הרמת חזה אנכית (סוכריה על מקל)

השיטה הנפוצה ביותר להרמת חזה, המיועדת לנשים בעלות צניחת שד בינונית עד רבה. בשיטה זו מבצע המנתח שני חתכים: הראשון סביב העטרה המקיפה את הפיטמה, והשני הוא חתך אנכי הנמשך מתחתית רקמת העטרה ועד לקפל השדי.

הרמת חזה מאסיבית (עוגן)

הרמת חזה המתאימה לנשים הסובלות מצניחה רבה והידלדלות של השד, או בעת שילוב עם ניתוח הקטנת חזה. במהלך ניתוח מסוג זה נעשים שלושה חתכים באמצעותם מסירים כמות גדולה של עודפי עור. הניתוח כרוך בצלקות נראות לעין, אך לרב אלו דוהות עם הזמן בעזרת טיפול נכון. כמו כן, הן אינן נראות מבעד לחזיה או לבגד הים.

טכניקה חדשה לצמצום הצלקות בניתוח הגדלת חזה

טכניקה חדשה לצמצום הצלקות בניתוח הגדלת חזה

חדש בישראל: הגדלת חזה ועיצובו ללא ניתוח באמצעות שומן עצמי, ואפילו הצלקות מצטמצמות האם מדובר בשיר פרידה לסיליקון לא בטוח ניתוח הגדלת חזה הוא נפוץ ביותר למעשה, הוא מהווה כ-35% מסך הניתוחים הפלסטיים המבוצעים בישראל טכניקות לביצוע הגדלת חזה משתכללות כל הזמן כיום, ניתן לבצעו גם ללא שתלי הסיליקון הידועים, באמצעות הזרקת שומן עצמי בתהליך המשאיר מינימום צלקות (ליתר דיוק - 4-5 מ״מ, לעומת 45 ס״מ אם בחרת בשתל) ניתוח הגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

חדש בישראל: הגדלת חזה ועיצובו ללא ניתוח באמצעות שומן עצמי, ואפילו הצלקות מצטמצמות.
האם מדובר בשיר פרידה לסיליקון? לא בטוח.

ניתוח הגדלת חזה הוא נפוץ ביותר. למעשה, הוא מהווה כ-35% מסך הניתוחים הפלסטיים המבוצעים בישראל. טכניקות לביצוע הגדלת חזה משתכללות כל הזמן. כיום, ניתן לבצעו גם ללא שתלי הסיליקון הידועים, באמצעות הזרקת שומן עצמי בתהליך המשאיר מינימום צלקות (ליתר דיוק – 4-5 מ״מ, לעומת 4.5 ס״מ אם בחרת בשתל).

ניתוח הגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן עצמי

הזרקת שומן עצמי היא טכניקה שנועדה למלא, להגדיל ולעצב את החזה, באמצעות שומן שלך. בתהליך זה, נשאבים תאי שומן מחלקי גוף אחרים, בעיקר מאזור הירכיים והבטן, ומוזרקים אל השד. לאחר הפרוצדורה, חוזרים תאי השומן תפקוד מלא. במילים אחרות – בתהליך מבוצעת הטמעה של רקמות טבעיות לחלוטין המשתלבות באזור החדש כאילו היו חלק ממנו מאז ומעולם.

למי מתאימה הגדלת חזה באמצעות הזרקת שומן עצמי?

הניתוח מתאים לנשים המעוניינת להגדיל את החזה שלהן, אידיאלי עבור נשים עם חזה קטן ופלג גוף תחתון מלא יותר, כמו גם לנשים המעוניינות להוציא את שתל הסיליקון הישן ולהחליפו בטכניקה החדשנית הזו, או נשים המעוניינות לעצב את החזה באמצעות שינוי נפח של חלקים ספציפיים בלבד.

כיצד מתבצעת הפרוצדורה?

הגדלת חזה עם הזרקת שומן נעשית על ידי כירורג פלסטי המיומן בכך. חשוב להזריק בטכניקה של טיפות קטנות על מנת שלא לגרום לגושים. החיסרון המרכזי של טכניקה זו הוא, שאחוז גדול של השומן המוזרק נספג בגוף האישה לאחר פעולה אחת. לכן לרב יש צורך בשתי פרוצדורות בהפרש של מספר חודשים, על מנת להגיע לתוצאה האופטימלית. לאחר הניתוח נדרשת החלמה של כשבוע בבית, ובתוך כחודש ניתן לחזור לשגרה. כ-50% מנפח השומן שמוסף נקלט ונשאר לעשר שנים ויותר.

מקסימום תוצאות, מינימום בעיות

לכל הליך כירורגי, וגם לניתוח הגדלת חזה, ייתכנו סיכונים מסוימים. היופי בשיטת הזרקת שומן עצמי היא שאחוזי הדחייה הינם אפסיים. בנוסף, ניתן מענה למגוון בעיות כגון אי שוויון בנפח השדיים, הסוואת שקעים ועצמות בולטות ועוד. הזרקת שומן עצמי בשילוב הגדלת חזה בשתל סיליקון היא גם אופציה העומדת על הפרק, ועשויה להוות פיתרון נוח ומתאים לנשים רבות. כמו כן, במקרים בהם השד נפול ומרוקן מומלץ לבצע שילוב של הוספת נפח באמצעות שומן עצמי לצד הרמת חזה. יתרון בולט נוסף הוא שהשומן הוא חומר שקל לעבוד איתו, הוא מצוין למילוי נפחים בשל אופיו הרך, זמינותו הגבוהה וקלות העבודה עמו (ניתן אף לחזור על התהליך פעם אחר פעם) ובסופו של דבר – יש לזכור כי מדובר בחומר טבעי לחלוטין.

איך להימנע מניתוחים פלסטיים לא מוצלחים

איך להימנע מניתוחים פלסטיים לא מוצלחים

לא מעט פעמים אנחנו שומעים על ניתוחים פלסטיים שהשתבשו, ויצרו תוצאות לא טובות (ולעתים אפילו גרוטסקיות) כיצד לבחור מנתח פלסטי נכון, ולהבטיח שהניתוח שלכם יהיה מוצלח כל הטיפים במאמר שלפניכם הציפיה לשינוי, החששות הנלווים, הידיעה שעלינו לבטוח במישהו אחר שיעשה את העבודה בדיוק כמו שאנחנו רוצים - כל אלו הופכים את הניתוח הפלסטי לאירוע מכונן אז מה באמת צריך לבדוק לפני שהולכים לניתוח פלסטי וממה חשוב להיזהר הנה העצות של המומחים בתחום: תבואו... להמשך קריאה ❯❯
ניתוחי חזה

לא מעט פעמים אנחנו שומעים על ניתוחים פלסטיים שהשתבשו, ויצרו תוצאות לא טובות (ולעתים אפילו גרוטסקיות). כיצד לבחור מנתח פלסטי נכון, ולהבטיח שהניתוח שלכם יהיה מוצלח? כל הטיפים במאמר שלפניכם.

הציפיה לשינוי, החששות הנלווים, הידיעה שעלינו לבטוח במישהו אחר שיעשה את העבודה בדיוק כמו שאנחנו רוצים – כל אלו הופכים את הניתוח הפלסטי לאירוע מכונן. אז מה באמת צריך לבדוק לפני שהולכים לניתוח פלסטי וממה חשוב להיזהר? הנה העצות של המומחים בתחום:

תבואו מוכנים

בצעו עבודת מחקר קטנה לפני הפגישה עם המנתח, חשוב שתדעו במה אתם מעוניינים ושתסבירו זאת היטב לרופא. כדי להתאים את הפרוצדורה הנכונה לרצון המטופל ולהגיע לתוצאות אופטימליות. מומלץ לפנות לחוו״ד נוספת, אך לא ליותר משלושה רופאים.

בחירה נכונה של מנתח פלסטי

הבחירה מורכבת מכמה פרמטרים: ראשית, הכימיה בין המטופל לרופא חשובה מאוד כדי לייצר הרגשה טובה ובטוחה לאורך כל התהליך. לא להתבייש לשאול שאלות שמרגישות ״מטומטמות״. שנית, חשוב לבדוק את מידת ניסיונו של המנתח (כמה שנים הוא בתחום, כמה ניתוחים ביצע, לראות תמונות של לפני ואחרי ואפילו לשמוע המלצות ממטופלות קודמות). מוניטין טוב של רופא יכול להעיד במשהו על ניסיונו. יש לוודא כי הרופא המנתח הוא בעל מומחיות בכירורגיה פלסטית, ורצוי שיהיה גם חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית (הציצו בתעודות התלויות בחדרו). בנוסף – יש לזכור כי בכירורגיה פלסטית ישנן תת-התמחויות ומומלץ להתעניין מה תחום ההתמחות הספציפי שלו. כך למשל, מנתח פלסטי המתמחה בניתוחי אף לא בהכרח יתמחה גם בשאיבות שומן.

תיאום ציפיות

אחרי שבחרת את הרופא המנתח, יש לערוך תיאום ציפיות – שהוא שלב חיוני ביותר. המשפט ״גודל האכזבה כגודל הציפייה״ נכון במיוחד לתחום הכירורגיה הפלסטית. לכן ישנה חשיבות רבה לשיחה מקדימה בין מטופל למנתח פלסטי, במהלכה יוכל הרופא להעריך את ציפיות המטופל, להתאים אותן למציאות ובמידת הצורך אפילו להנמיך אותן. זכרו תפקיד הכירורג הוא לא למכור לכם פנטזיות אלא להגשים חלומות.

זול הוא בעצם יקר יותר

מפתים ככל שיהיו, המחירים הנמוכים לרב מגיעים על חשבון משהו אחר: איכות השתלים, תפרים מסוג פחות עמיד, אמצעי עזר ניתוחיים שמקצרים את הניתוח ועוד. וודאו מהו טווח המחירים הממוצע של הניתוח בו אתם מעוניינים, ואל תתפתו להצעות שיוצאות מטווח הנורמה.

היערכות פיזית ונפשית

יש להבין כי הניתוח לא פותר בעיות מסוימות, בין אם נפשיות או גופניות, חשוב להבין כי הוא מותיר צלקות, להיערך לכך שיש תקופת החלמה, להפסיק לעשן כחודש לפני ואחרי ולהקשיב להוראות הרופא. יש להתאזר בהמון סבלנות עד שמתקבלת התוצאה הסופית, לעיתים כמה חודשים טובים.